Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Minerilor 35, Cavnic

Rodinný dům · Cavnic · župa Maramureș

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Minerilor 35, Cavnic, župa Maramureș. Postaveno 1970, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 61 m², hrubá podlahová plocha 61 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 51945-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
1970
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
61
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
1970
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
61
Katastrální číslo
51945-C1
ID budovy
17bb3ce8-5331-4c3c-b9bf-a72ea369573e
Aktualizováno
10. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
61
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~183
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ano
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Minerilor zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Minerilor
Číslo
35
Obec
Cavnic
Župa
Maramureș
PSČ
435300
Souřadnice (š, d)
47.66032, 23.87381
Budovy v ulici
50

Budovy v obci Cavnic: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 45 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Cavnic488 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Cavnic
před rokem 1920
5
1920–1945
17
1946–1960
74
1961–1970
87 (tato budova)
1971–1980
56
1981–1990
44
1991–2000
93
2001–2010
15
2011 a později
97

Starší než 63 % z nich, novější než 20 %.

Podlaží v obci Cavnic650 budov se známým údajem
Podlaží v obci Cavnic
1 podlaží
433 (tato budova)
2 podlaží
154
3 podlaží
57
4 podlaží
3
5 podlaží
2
6 podlaží
1
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 67 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Minerilor

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Minerilor 32, Cavnic 2000 2 podlaží
Strada Minerilor 38, Cavnic 1950 neznámé
Strada Minerilor 40, Cavnic 1970 1 podlaží
Strada Minerilor 25, Cavnic neznámé 2 podlaží
Strada Minerilor 45, Cavnic 1930 1 podlaží
Strada Minerilor 45B, Cavnic 2019 3 podlaží
Strada Minerilor 21, Cavnic neznámé 1 podlaží
Strada Minerilor 21A, Cavnic neznámé 3 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Rotunda 3A, Cavnic 2023 1 podlaží 118 m
Strada Rotunda 3, Cavnic 2026 2 podlaží 127 m
Strada Rotundă 3, Cavnic 1957 1 podlaží 145 m
Strada Rotundă 2, Cavnic 1966 1 podlaží 148 m
Strada Rotundă 5, Cavnic 1957 1 podlaží 166 m
Strada Rotunda 5, Cavnic 2024 2 podlaží 181 m
Strada Rotundă 8, Cavnic 1959 2 podlaží 194 m
Strada Izvor 25, Cavnic 1977 1 podlaží 225 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Minerilor 35, Cavnic?

Budova Strada Minerilor 35, Cavnic byla postavena v roce 1970.

Kolik podlaží má budova Strada Minerilor 35, Cavnic?

Budova Strada Minerilor 35, Cavnic má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Minerilor 35, Cavnic?

Katastrální číslo je 51945-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Minerilor 35, Cavnic?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Minerilor 35, Cavnic? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/17bb3ce8-5331-4c3c-b9bf-a72ea369573e" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Minerilor 35 za pár sekund