nr. 18, Valea Caselor
Rodinný dům · Valea Caselor · župa Alba
- Kat. číslo75476-C3
- ID970fcf1f
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese nr. 18, Valea Caselor, župa Alba. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 80 m², hrubá podlahová plocha 80 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 75476-C3.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 80
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 80
- Katastrální číslo
- 75476-C3
- ID budovy
- 970fcf1f-5da9-4fe3-b45d-12976d0f1db3
- Aktualizováno
- 10. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 80
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~240
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- neznámé
- Číslo
- 18
- Obec
- Valea Caselor
- Župa
- Alba
- PSČ
- 515520
- Souřadnice (š, d)
- 46.40429, 23.02784
- Budovy v ulici
- neznámé
Srovnání
| 1 podlaží | 1 387 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 536 | |
| 3 podlaží | 112 | |
| 4 podlaží | 17 | |
| 5 podlaží | 6 | |
| 6 podlaží | 8 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 67 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 18, Valea Caselor 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 12 m |
| nr. 6, Certege 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 617 m |
| nr. 5, Certege 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 658 m |
| Zona Certege 1, Câmpeni 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 695 m |
| nr. 43, Valea Caselor 1970 · 2 podlaží | 1970 | 2 podlaží | 759 m |
| nr. 41A, Valea Caselor 2011 · 2 podlaží | 2011 | 2 podlaží | 806 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Valea Caselor 18?
Budova Valea Caselor 18 má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Valea Caselor 18?
Katastrální číslo je 75476-C3. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Valea Caselor 18? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/970fcf1f-5da9-4fe3-b45d-12976d0f1db3" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/970fcf1f-5da9-4fe3-b45d-12976d0f1db3", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/970fcf1f-5da9-4fe3-b45d-12976d0f1db3",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()