Přejít na obsah
Přihlásit se

Bodești 42, Buhuși

Rodinný dům · Buhuși · župa Bacău

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Bodești 42, Buhuși, župa Bacău. Postaveno 2003, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 66 m², hrubá podlahová plocha 66 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 65082-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2003
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
66
Výška (m)
~3,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2003
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
66
Katastrální číslo
65082-C1
ID budovy
c70da7bb-7453-40c8-b46a-7b4530c86336
Aktualizováno
24. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
66
Výška (m)
~3,0
Obestavěný prostor (m³)
~197
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Bodești zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Bodești
Číslo
42
Obec
Buhuși
Župa
Bacău
PSČ
605100
Souřadnice (š, d)
46.72230, 26.69537
Budovy v ulici
165

Budovy v obci Buhuși: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 6 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Buhuși968 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Buhuși
před rokem 1920
7
1920–1945
98
1946–1960
164
1961–1970
155
1971–1980
134
1981–1990
65
1991–2000
149
2001–2010
55 (tato budova)
2011 a později
141

Starší než 15 % z nich, novější než 80 %.

Podlaží v obci Buhuși2 670 budov se známým údajem
Podlaží v obci Buhuși
1 podlaží
2 366 (tato budova)
2 podlaží
232
3 podlaží
28
4 podlaží
19
5 podlaží
24
6 podlaží
0
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 89 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Bodești

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Bodești 42, Buhuși neznámé 1 podlaží
Bodești 39, Buhuși 1950 1 podlaží
Bodești 49, Buhuși 1963 1 podlaží
Bodești 50, Buhuși 1963 1 podlaží
Bodești 51, Buhuși 1966 1 podlaží
Bodești 52, Buhuși 1960 1 podlaží
Bodești 31, Buhuși neznámé 1 podlaží
Bodești 29, Buhuși neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
1 Mai 30, Buhuși 2014 1 podlaží 142 m
1 Mai 26, Buhuși 1930 1 podlaží 171 m
1 Mai 24, Buhuși 1946 2 podlaží 172 m
1 Mai 28, Buhuși 1920 1 podlaží 174 m
Strada 1 Mai 18, Buhuși neznámé 1 podlaží 186 m
Strada 1 Mai 14, Buhuși neznámé 1 podlaží 203 m
1 Mai 38, Buhuși 1936 1 podlaží 207 m
Strada 1 Mai 12/A, Buhuși neznámé 1 podlaží 208 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Bodești 42, Buhuși?

Budova Bodești 42, Buhuși byla postavena v roce 2003.

Kolik podlaží má budova Bodești 42, Buhuși?

Budova Bodești 42, Buhuși má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Bodești 42, Buhuși?

Katastrální číslo je 65082-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Bodești 42, Buhuși?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Bodești 42, Buhuși? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/c70da7bb-7453-40c8-b46a-7b4530c86336" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Bodești 42 za pár sekund