Přejít na obsah
Přihlásit se

Drumul Belșugului 56, Sector 6, București

Rodinný dům · București Sectorul 6

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Drumul Belșugului 56, Sector 6, București, župa București. Postaveno 2006, má 4 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 114 m², hrubá podlahová plocha 475 m². Odhadovaná výška ~12,0 m. Katastrální číslo: 204289-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2006
Podlaží
4
Zastavěná plocha (m²)
114
Výška (m)
~12,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2006
Podlaží
4
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
475
Katastrální číslo
204289-C1
ID budovy
600d9bed-e94f-491e-80ca-6fe22f9317a8
Aktualizováno
25. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
114
Výška (m)
~12,0
Obestavěný prostor (m³)
~1 371
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamech AMCCRS a PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Drumul Belșugului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Drumul Belșugului
Číslo
56
Obec
Sector 6, București
Župa
București
PSČ
062392
Souřadnice (š, d)
44.43713, 25.99493
Budovy v ulici
94

Budovy v obci București Sectorul 6: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 92 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci București Sectorul 63 025 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci București Sectorul 6
před rokem 1920
18
1920–1945
240
1946–1960
493
1961–1970
183
1971–1980
114
1981–1990
77
1991–2000
386
2001–2010
553 (tato budova)
2011 a později
961

Starší než 32 % z nich, novější než 50 %.

Podlaží v obci București Sectorul 65 948 budov se známým údajem
Podlaží v obci București Sectorul 6
1 podlaží
3 101
2 podlaží
1 153
3 podlaží
656
4 podlaží
346 (tato budova)
5 podlaží
148
6 podlaží
135
7 podlaží
92
8 podlaží
46
9 podlaží
30
10 a více podlaží
241

83 % má méně podlaží, 6 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Drumul Belșugului

Adresa Postaveno Podlaží
Drumul Belșugului 56A, Sector 6, București 2006 3 podlaží
Drumul Belșugului 58, Sector 6, București 2008 2 podlaží
Drumul Belsugului 58, Sector 6, București 2021 3 podlaží
Drumul Belșugului 60A, Sector 6, București 2007 3 podlaží
Drumul Belșugului 60D, Sector 6, București neznámé 1 podlaží
Drumul Belșugului 62, Sector 6, București neznámé 3 podlaží
Drumul Belșugului 62B, Sector 6, București neznámé 2 podlaží
Drumul Belsugului 49 A, Sector 6, București 2013 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Viscolului 24-26, Sector 6, București 2001 neznámé 9 m
Strada Viscolului 32, Sector 6, București 2025 7 podlaží 20 m
Viscolului 55-57, Sector 6, București 2017 3 podlaží 51 m
Viscolului 28-30, Sector 6, București 2021 6 podlaží 64 m
Strada Viscolului 63A-65, Sector 6, București 2007 3 podlaží 78 m
Viscolului 77B, Sector 6, București neznámé 3 podlaží 127 m
Viscolului 79A, Sector 6, București 2000 2 podlaží 133 m
Drum Belșugului 70F, Sector 6, București 2002 3 podlaží 136 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Drumul Belșugului 56, Sector 6, București?

Budova Drumul Belșugului 56, Sector 6, București byla postavena v roce 2006.

Kolik podlaží má budova Drumul Belșugului 56, Sector 6, București?

Budova Drumul Belșugului 56, Sector 6, București má 4 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Drumul Belșugului 56, Sector 6, București?

Katastrální číslo je 204289-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Drumul Belșugului 56, Sector 6, București?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Drumul Belșugului 56, Sector 6, București? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/600d9bed-e94f-491e-80ca-6fe22f9317a8" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Drumul Belșugului 56 za pár sekund