Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Nucilor 10, Călinești

Rodinný dům · Călinești · župa Botoșani

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Nucilor 10, Călinești, župa Botoșani. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 55793-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
55793-C1
ID budovy
b559e547-3ad4-42e5-aa29-d278b494fbe7
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Nucilor zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Nucilor
Číslo
10
Obec
Călinești
Župa
Botoșani
PSČ
717047
Souřadnice (š, d)
47.75874, 26.46889
Budovy v ulici
12

Budovy v obci Bucecea: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Bucecea1 112 budov se známým údajem
Podlaží v obci Bucecea
1 podlaží
1 005 (tato budova)
2 podlaží
93
3 podlaží
9
4 podlaží
5
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 90 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Nucilor

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Nucilor 8, Călinești neznámé 1 podlaží
Strada Nucilor 13, Călinești 1965 1 podlaží
Strada Nucilor 7, Călinești 1982 1 podlaží
Nucilor 6, Călinești 1971 1 podlaží
Nucilor 5, Călinești 1962 1 podlaží
Strada Nucilor 16, Călinești 1960 1 podlaží
Strada Nucilor 17, Călinești 1974 1 podlaží
Nucilor 3, Călinești 1910 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Locotenent Stoleru 7, Călinești neznámé 1 podlaží 83 m
Locotenent Stoleru 8, Călinești neznámé 1 podlaží 88 m
Cotu Ion Creangă 31, Călinești neznámé 1 podlaží 99 m
Strada Lt. Stoleru 3, Bucecea 1988 1 podlaží 120 m
Cotu Ion Creangă 28, Călinești 2002 2 podlaží 123 m
Strada Locotenent Stoleru 4, Bucecea 1938 1 podlaží 124 m
Cotu Ion Creangă 29, Călinești neznámé 1 podlaží 127 m
Strada Locotenent Stoleru 9, Bucecea 1928 1 podlaží 131 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Nucilor 10, Călinești?

Budova Strada Nucilor 10, Călinești má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Nucilor 10, Călinești?

Katastrální číslo je 55793-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Nucilor 10, Călinești?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Nucilor 10, Călinești? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b559e547-3ad4-42e5-aa29-d278b494fbe7" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Nucilor 10 za pár sekund