Přejít na obsah
Přihlásit se Zaregistrovat se

Principală 113, Brețcu

Rodinný dům · Brețcu · župa Covasna

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Principală 113, Brețcu, župa Covasna. Postaveno 2016, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 143 m², hrubá podlahová plocha 243 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 23949-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
2016
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
143
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2016
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
243
Katastrální číslo
23949-C2
ID budovy
00ff3e49-0b95-4834-bd75-e8ac670ed026
Aktualizováno
26. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
143
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~859
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Principală zvýrazněna tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Principală
Číslo
113
Obec
Brețcu
Župa
Covasna
PSČ
527060
Souřadnice (š, d)
46.04259, 26.29918
Budovy v ulici
357

Budovy v obci Brețcu: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 5 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Brețcu192 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Brețcu
před rokem 1920
17
1920–1945
37
1946–1960
28
1961–1970
23
1971–1980
30
1981–1990
12
1991–2000
17
2001–2010
9
2011 a později
19 (tato budova)

Novější než 90 %.

Podlaží v obci Brețcu239 budov se známým údajem
Podlaží v obci Brețcu
1 podlaží
193
2 podlaží
34 (tato budova)
3 podlaží
7
4 podlaží
3
5 podlaží
2
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

81 % má méně podlaží, 14 % stejně.

Firmy a fotovoltaika

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno

Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.

V okolí

Další budovy v ulici Principală

Adresa Postaveno Podlaží
Principală 105, Brețcu neznámé 1 podlaží
Principală 102, Brețcu neznámé 3 podlaží
Principală 125, Brețcu 1935 1 podlaží
Principală 126, Brețcu neznámé 1 podlaží
Principală 130, Brețcu 2016 2 podlaží
Principală 135, Brețcu 1937 1 podlaží
Principală 90, Brețcu 1986 2 podlaží
Principală 89/A, Brețcu 1960 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Școlii 524, Brețcu 1971 2 podlaží 120 m
Școlii 522, Brețcu 1971 1 podlaží 121 m
nr. 521, Brețcu 1935 1 podlaží 147 m
Ghețăriei 546, Brețcu 1972 1 podlaží 148 m
Școlii 523, Brețcu 1935 2 podlaží 150 m
Școlii 528, Brețcu 1946 2 podlaží 150 m
Grădinilor 148, Brețcu neznámé 1 podlaží 155 m
Școlii 521, Brețcu neznámé 1 podlaží 159 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Principală 113, Brețcu?

Budova Principală 113, Brețcu byla postavena v roce 2016.

Kolik podlaží má budova Principală 113, Brețcu?

Budova Principală 113, Brețcu má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Principală 113, Brețcu?

Katastrální číslo je 23949-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Principală 113, Brețcu?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Principală 113, Brețcu? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/00ff3e49-0b95-4834-bd75-e8ac670ed026" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 4,99 €Bez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Principală 113 za pár sekund