Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Codrul Cosminului 90, Brașov

Rodinný dům · Brașov

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Codrul Cosminului 90, Brașov. Postaveno 2011, má 3 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 140243-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
2011
Podlaží
3
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
2011
Podlaží
3
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
140243-C1
ID budovy
cda331c8-ca49-411d-b59a-83a9e6518d0a
Aktualizováno
10. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
2 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
ne
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Codrul Cosminului zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Codrul Cosminului
Číslo
90
Obec
Brașov
Župa
Brașov
PSČ
500142
Souřadnice (š, d)
45.66302, 25.59654
Budovy v ulici
15

Budovy v obci Brașov: statistiky

Srovnání

Stáří vůči ulici
starší než 33 % budov v ulici se známým rokem
Rok výstavby v obci Brașov4 894 budov se známým údajem
Rok výstavby v obci Brașov
před rokem 1920
110
1920–1945
198
1946–1960
206
1961–1970
227
1971–1980
296
1981–1990
168
1991–2000
378
2001–2010
393
2011 a později
2 918 (tato budova)

Novější než 40 %.

Podlaží v obci Brașov10 387 budov se známým údajem
Podlaží v obci Brașov
1 podlaží
4 437
2 podlaží
2 749
3 podlaží
1 626 (tato budova)
4 podlaží
730
5 podlaží
328
6 podlaží
101
7 podlaží
81
8 podlaží
86
9 podlaží
41
10 a více podlaží
208

69 % má méně podlaží, 16 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Codrul Cosminului

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Codrul Cosminului 95, Brașov 2010 6 podlaží
Codrul Cosminului 77, Brașov neznámé 3 podlaží
Codrul Cosminului 73, Brașov neznámé 2 podlaží
Codrul Cosminului 110, Brașov neznámé 2 podlaží
Codrul Cosminului 69, Brașov neznámé 3 podlaží
Strada Codrul Cosminului 69, Brașov neznámé 1 podlaží
Codrul Cosminului 65, Brașov 1965 neznámé
Codrul Cosminului 116, Brașov 1960 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Tudor Vladimirescu 4, Brașov 1982 3 podlaží 19 m
Albă 26, Brașov 1938 2 podlaží 65 m
Strada Albă 39, Brașov 2023 3 podlaží 74 m
Tudor Vladimirescu 15, Brașov neznámé 3 podlaží 80 m
Strada Cicoarei 8A, Brașov neznámé 3 podlaží 90 m
Albă 32, Brașov neznámé 3 podlaží 92 m
Oituz 10, Brașov 1987 4 podlaží 102 m
Tudor Vladimirescu 20, Brașov 1991 1 podlaží 105 m

Otázky

Kdy byla postavena budova Strada Codrul Cosminului 90, Brașov?

Budova Strada Codrul Cosminului 90, Brașov byla postavena v roce 2011.

Kolik podlaží má budova Strada Codrul Cosminului 90, Brașov?

Budova Strada Codrul Cosminului 90, Brașov má 3 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Codrul Cosminului 90, Brașov?

Katastrální číslo je 140243-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Codrul Cosminului 90, Brașov?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Codrul Cosminului 90, Brașov? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/cda331c8-ca49-411d-b59a-83a9e6518d0a" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Codrul Cosminului 90 za pár sekund