Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Coasta Mare 6, Balș

Rodinný dům · Balș · župa Iași

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Coasta Mare 6, Balș, župa Iași. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 64443-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
64443-C1
ID budovy
d0e0475c-ea97-45cf-a5a5-c1dfd886d75f
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

25 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Coasta Mare zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Coasta Mare
Číslo
6
Obec
Balș
Župa
Iași
PSČ
705301
Souřadnice (š, d)
47.29002, 26.98036
Budovy v ulici
39

Budovy v obci Boureni: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Boureni1 248 budov se známým údajem
Podlaží v obci Boureni
1 podlaží
1 035 (tato budova)
2 podlaží
200
3 podlaží
13
4 podlaží
0
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 83 % stejně.

Co přidá kompletní zpráva

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete v kompletní zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Coasta Mare

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Coasta Mare 5, Balș neznámé 1 podlaží
Strada Coasta Mare 7, Balș 1963 1 podlaží
Strada Coasta Mare 4, Balș neznámé 1 podlaží
Strada Coasta Mare 8, Balș neznámé 2 podlaží
Strada Coasta Mare 3, Balș neznámé 1 podlaží
Strada Coasta Mare 9, Balș neznámé 1 podlaží
Strada Coasta Mare 9A, Balș neznámé 2 podlaží
Strada Coasta Mare 10, Balș neznámé 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Rasaritului 8, Balș neznámé 1 podlaží 36 m
Strada Rasaritului 11, Balș neznámé 1 podlaží 51 m
Fundatura Macesului 1, Balș neznámé 1 podlaží 69 m
Principala 24, Balș neznámé 2 podlaží 88 m
Strada Rasaritului 13-15, Balș neznámé 1 podlaží 96 m
Strada 1 Decembrie 1918 26, Balș neznámé 1 podlaží 98 m
Principala 22, Balș neznámé 1 podlaží 103 m
Principala 28, Balș neznámé 1 podlaží 108 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Coasta Mare 6, Balș?

Budova Strada Coasta Mare 6, Balș má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Coasta Mare 6, Balș?

Katastrální číslo je 64443-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Coasta Mare 6, Balș?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Coasta Mare 6, Balș? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d0e0475c-ea97-45cf-a5a5-c1dfd886d75f" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Celá zpráva · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Coasta Mare 6 za pár sekund