Braditel 76, Bodeștii de Jos
Rodinný dům · Bodeștii de Jos · župa Neamț
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Braditel 76, Bodeștii de Jos, župa Neamț. Postaveno 1972, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 103 m², hrubá podlahová plocha 206 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 53718-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.
- Rok výstavby
- 1972
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 103
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1972
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 206
- Katastrální číslo
- 53718-C1
- ID budovy
- 209d8816-e1fe-4f4d-8003-9b394745d96c
- Aktualizováno
- 10. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 103
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~620
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Braditel
- Číslo
- 76
- Obec
- Bodeștii de Jos
- Župa
- Neamț
- PSČ
- 617071
- Souřadnice (š, d)
- 47.03730, 26.42584
- Budovy v ulici
- 115
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 48 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 45 | |
| 1946–1960 | 165 | |
| 1961–1970 | 194 | |
| 1971–1980 | 171 (tato budova) | |
| 1981–1990 | 76 | |
| 1991–2000 | 144 | |
| 2001–2010 | 36 | |
| 2011 a později | 112 |
Starší než 39 % z nich, novější než 43 %.
| 1 podlaží | 1 462 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 144 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 24 | |
| 4 podlaží | 4 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
89 % má méně podlaží, 9 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Braditel
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Braditel 80, Bodeștii de Jos 1981 · 1 podlaží | 1981 | 1 podlaží |
| Braditel 69, Bodeștii de Jos 1978 · 1 podlaží | 1978 | 1 podlaží |
| Braditel 87, Bodeștii de Jos 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží |
| Braditel 64, Bodeștii de Jos 2006 · 1 podlaží | 2006 | 1 podlaží |
| Braditel 91, Bodeștii de Jos 1978 · 1 podlaží | 1978 | 1 podlaží |
| Braditel 58, Bodeștii de Jos 1951 · 1 podlaží | 1951 | 1 podlaží |
| Braditel 57, Bodeștii de Jos 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Braditel 95, Bodeștii de Jos 1954 · 1 podlaží | 1954 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Teiului 2, Bodeștii de Jos 1962 · 1 podlaží | 1962 | 1 podlaží | 242 m |
| Strada Valea Răchitei 3, Bodești 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží | 530 m |
| Strada Primăverii 31, Bodești 2024 · 1 podlaží | 2024 | 1 podlaží | 612 m |
| Primaverii 25, Bodești 2003 · 2 podlaží | 2003 | 2 podlaží | 639 m |
| Strada Primăverii 2, Bodești 1968 · 1 podlaží | 1968 | 1 podlaží | 648 m |
| Primaverii 21, Bodești 1965 · 1 podlaží | 1965 | 1 podlaží | 652 m |
| Primaverii 7, Bodești 2003 · 3 podlaží | 2003 | 3 podlaží | 667 m |
| Eroilor 21, Bodești 1962 · 1 podlaží | 1962 | 1 podlaží | 681 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Braditel 76, Bodeștii de Jos?
Budova Braditel 76, Bodeștii de Jos byla postavena v roce 1972.
Kolik podlaží má budova Braditel 76, Bodeștii de Jos?
Budova Braditel 76, Bodeștii de Jos má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Braditel 76, Bodeștii de Jos?
Katastrální číslo je 53718-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Braditel 76, Bodeștii de Jos?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Braditel 76, Bodeștii de Jos? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/209d8816-e1fe-4f4d-8003-9b394745d96c" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/209d8816-e1fe-4f4d-8003-9b394745d96c", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/209d8816-e1fe-4f4d-8003-9b394745d96c",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()