Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj

Rodinný dům · Blaj · župa Alba

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj, župa Alba. Má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 203 m², hrubá podlahová plocha 436 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 79815-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
203
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
436
Katastrální číslo
79815-C1
ID budovy
b6558fa9-e208-4fe4-858a-3577b3aaadef
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
203
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~1 215
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Simion Bărnuțiu zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Simion Bărnuțiu
Číslo
67A
Obec
Blaj
Župa
Alba
PSČ
515400
Souřadnice (š, d)
46.18118, 23.92721
Budovy v ulici
92

Budovy v obci Blaj: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Blaj2 891 budov se známým údajem
Podlaží v obci Blaj
1 podlaží
1 963
2 podlaží
740 (tato budova)
3 podlaží
138
4 podlaží
20
5 podlaží
10
6 podlaží
16
7 podlaží
2
8 podlaží
1
9 podlaží
0
10 a více podlaží
1

68 % má méně podlaží, 26 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Simion Bărnuțiu

Adresa Postaveno Podlaží
Strada Simion Bărnuțiu 69, Blaj neznámé 1 podlaží
Strada Simion Barnutiu 71, Blaj 1970 2 podlaží
Strada Simion Barnutiu 73, Blaj neznámé 1 podlaží
Strada Simion Barnutiu 58, Blaj 2025 1 podlaží
Strada Simion Barnutiu 56, Blaj 2018 2 podlaží
Strada Simion Barnutiu 48, Blaj 1989 2 podlaží
Strada Simion Bărnuțiu 47, Blaj 1948 2 podlaží
Strada Simion Bărnuțiu 39, Blaj 1935 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Alexandru Papiu Ilarian 1B, Blaj 1963 1 podlaží 32 m
Strada Mihai Eminescu 12, Blaj neznámé 1 podlaží 45 m
Strada Andrei Muresanu 37A, Blaj 2021 3 podlaží 56 m
Strada Mihai Eminescu 7, Blaj 1958 1 podlaží 61 m
Strada Mihai Eminescu 11, Blaj 1960 1 podlaží 63 m
Strada M. Eminescu 15, Blaj neznámé 1 podlaží 69 m
Strada Mihai Eminescu 20, Blaj 1972 2 podlaží 85 m
Strada Gheorghe Sincai 8, Blaj 1967 1 podlaží 99 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj?

Budova Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj?

Katastrální číslo je 79815-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Simion Bărnuțiu 67A, Blaj? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b6558fa9-e208-4fe4-858a-3577b3aaadef" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Simion Bărnuțiu 67A za pár sekund