Frasinului 69, Bertea
Rodinný dům · Bertea · župa Prahova
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Frasinului 69, Bertea, župa Prahova. Postaveno 1963, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 76 m², hrubá podlahová plocha odhadem ~152 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 21056-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g.
- Rok výstavby
- 1963
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 76
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 1963
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- ~152
- Katastrální číslo
- 21056-C1
- ID budovy
- e93684b8-fbab-47e1-be09-01f45737a66c
- Aktualizováno
- 29. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 76
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~456
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,40 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Frasinului
- Číslo
- 69
- Obec
- Bertea
- Župa
- Prahova
- PSČ
- 107065
- Souřadnice (š, d)
- 45.22764, 25.86916
- Budovy v ulici
- 21
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 33 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 3 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 12 | |
| 1946–1960 | 64 | |
| 1961–1970 | 74 (tato budova) | |
| 1971–1980 | 72 | |
| 1981–1990 | 21 | |
| 1991–2000 | 101 | |
| 2001–2010 | 18 | |
| 2011 a později | 23 |
Starší než 61 % z nich, novější než 20 %.
| 1 podlaží | 893 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 163 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 74 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
79 % má méně podlaží, 14 % stejně.
Firmy a fotovoltaika
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
Názvy firem, kontrola fotovoltaiky na datovaných snímcích a export jsou v aplikaci. Nový účet otevře 5 budov v plném rozsahu zdarma, bez karty.
V okolí
Další budovy v ulici Frasinului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Frasinului 61, Bertea 1936 · 2 podlaží | 1936 | 2 podlaží |
| Frasinului 59, Bertea 1980 · 2 podlaží | 1980 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 517, Bertea 2024 · 2 podlaží | 2024 | 2 podlaží | 146 m |
| Prof. univ. dr. Lucian Gavrilă 520, Bertea 2004 · 2 podlaží | 2004 | 2 podlaží | 167 m |
| Prof. univ. dr. Lucian Gavrilă 522, Bertea 2008 · 2 podlaží | 2008 | 2 podlaží | 201 m |
| nr. 526, Bertea 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 225 m |
| nr. 76, Bertea 2016 · 1 podlaží | 2016 | 1 podlaží | 242 m |
| Strada Piscul Viei 524A, Bertea 2017 · 3 podlaží | 2017 | 3 podlaží | 260 m |
| Piscul Viei 528, Bertea 1981 · 4 podlaží | 1981 | 4 podlaží | 264 m |
| nr. 494A, Bertea 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží | 269 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Frasinului 69, Bertea?
Budova Frasinului 69, Bertea byla postavena v roce 1963.
Kolik podlaží má budova Frasinului 69, Bertea?
Budova Frasinului 69, Bertea má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Frasinului 69, Bertea?
Katastrální číslo je 21056-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Frasinului 69, Bertea?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,40 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena před seismickou normou z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Frasinului 69, Bertea? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e93684b8-fbab-47e1-be09-01f45737a66c" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e93684b8-fbab-47e1-be09-01f45737a66c", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e93684b8-fbab-47e1-be09-01f45737a66c",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()