Strada Salcamului 10, Berești
Rodinný dům · Berești · župa Galați
- Kat. číslo108520-C1
- ID4a70bb88
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Salcamului 10, Berești, župa Galați. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 108520-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,35 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Salcamului
- Číslo
- 10
- Obec
- Berești
- Župa
- Galați
- PSČ
- 805100
- Souřadnice (š, d)
- 46.10114, 27.87801
- Budovy v ulici
- 16
Srovnání
| 1 podlaží | 1 493 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 37 | |
| 3 podlaží | 10 | |
| 4 podlaží | 12 | |
| 5 podlaží | 2 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 96 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 6, Berești 1930 · 1 podlaží | 1930 | 1 podlaží | 24 m |
| Strada Zefirului 19, Berești 1974 · 1 podlaží | 1974 | 1 podlaží | 39 m |
| Salcîmului 5, Berești 1955 · 1 podlaží | 1955 | 1 podlaží | 124 m |
| Voineștilor 15, Berești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 140 m |
| Zefirului 12, Berești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 152 m |
| Strada Zefirului 12, Berești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 165 m |
| Strada Voineștilor 38, Berești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 179 m |
| Recoltei 3, Berești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 190 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Strada Salcamului 10, Berești?
Budova Strada Salcamului 10, Berești má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Salcamului 10, Berești?
Katastrální číslo je 108520-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Salcamului 10, Berești?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,35 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Salcamului 10, Berești? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a70bb88-e509-43ba-aa1e-1bf824aeb5f7" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a70bb88-e509-43ba-aa1e-1bf824aeb5f7", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/4a70bb88-e509-43ba-aa1e-1bf824aeb5f7",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()