Přejít na obsah
Přihlásit se

Sf. Petru 3, Berceni

Rodinný dům · Berceni · župa Ilfov

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Sf. Petru 3, Berceni, župa Ilfov. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 79291-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
1
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
ve zprávě
Katastrální číslo
79291-C1
ID budovy
1cdb6cfd-fe25-4175-90d0-e239aab82f30
Aktualizováno
28. září 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
ve zprávě
Výška (m)
ve zprávě
Obestavěný prostor (m³)
ve zprávě
Tvar střechy
neznámé
10 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Sf. Petru zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Sf. Petru
Číslo
3
Obec
Berceni
Župa
Ilfov
PSČ
077020
Souřadnice (š, d)
44.31320, 26.19082
Budovy v ulici
27

Budovy v obci Berceni: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Berceni7 231 budov se známým údajem
Podlaží v obci Berceni
1 podlaží
2 728 (tato budova)
2 podlaží
4 111
3 podlaží
358
4 podlaží
34
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
0
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
0

0 % má méně podlaží, 38 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Sf. Petru

Adresa Postaveno Podlaží
Sf. Petru 2, Berceni neznámé 2 podlaží
Sf. Petru 2A, Berceni neznámé 2 podlaží
Sf. Petru 4, Berceni neznámé 1 podlaží
Sf. Petru 1, Berceni neznámé 1 podlaží
Sf. Petru 5, Berceni 1983 2 podlaží
Sf. Petru 6, Berceni 1984 2 podlaží
Strada Sf. Petru 7, Berceni 1983 2 podlaží
Sf. Petru 8, Berceni neznámé 1 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Intrarea Sf. Pavel 1, Berceni neznámé 1 podlaží 8 m
Intrarea Sf. Pavel 3, Berceni neznámé 1 podlaží 11 m
Romaniței 7, Berceni 1953 1 podlaží 14 m
Intrarea Sf. Pavel 5, Berceni neznámé 1 podlaží 17 m
Romaniței 5, Berceni neznámé 2 podlaží 28 m
Ștefan cel Mare 13, Berceni neznámé 1 podlaží 30 m
Strada Ștefan cel Mare 13A, Berceni neznámé 2 podlaží 43 m
Sf. Ioan 1, Berceni neznámé 1 podlaží 49 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Sf. Petru 3, Berceni?

Budova Sf. Petru 3, Berceni má 1 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Sf. Petru 3, Berceni?

Katastrální číslo je 79291-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Sf. Petru 3, Berceni?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Sf. Petru 3, Berceni? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/1cdb6cfd-fe25-4175-90d0-e239aab82f30" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Sf. Petru 3 za pár sekund