Přejít na obsah
Přihlásit se

Strada Unirii 20, Cotârgaci

Rodinný dům · Cotârgaci · župa Iași

PDF hned po zaplacení · bez registrace

Shrnutí

Rodinný dům na adrese Strada Unirii 20, Cotârgaci, župa Iași. Má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 112 m², hrubá podlahová plocha 224 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 64426-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g.

Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Zastavěná plocha (m²)
112
Výška (m)
~6,0

~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy

Budova

Využití
Rodinný dům
Rok výstavby
neznámé
Podlaží
2
Byty
neznámé
Hrubá podlahová plocha (m²)
224
Katastrální číslo
64426-C2
ID budovy
93176f6c-bf86-4e6a-be3c-ecfb67259d92
Aktualizováno
17. října 2026

Tvar a střecha

Zastavěná plocha (m²)
112
Výška (m)
~6,0
Obestavěný prostor (m³)
~672
Tvar střechy
neznámé
5 mN
Půdorys · shora, sever nahoře

Rizika

Seismická zóna
ag = 0,25 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
Postaveno před seismickou normou z roku 1978
neznámé
Třída seismického rizika
Nenalezena na seznamu PNCCRS
Záplavové území
neznámé

Poloha

50 mN
Budova a její okolí · shora, sever nahoře · ulice Strada Unirii zvýrazněna · © OpenStreetMap tato budova ve stejné ulici ostatní budovy
Ulice
Strada Unirii
Číslo
20
Obec
Cotârgaci
Župa
Iași
PSČ
707026
Souřadnice (š, d)
47.22000, 27.16511
Budovy v ulici
8

Budovy v obci Bălțați: statistiky

Srovnání

Podlaží v obci Bălțați3 447 budov se známým údajem
Podlaží v obci Bălțați
1 podlaží
3 037
2 podlaží
388 (tato budova)
3 podlaží
19
4 podlaží
1
5 podlaží
0
6 podlaží
0
7 podlaží
1
8 podlaží
0
9 podlaží
0
10 a více podlaží
1

88 % má méně podlaží, 11 % stejně.

Co přidá zpráva o budově

Firmy se sídlem na této adrese
žádná nenalezena
Kontrola fotovoltaiky
zatím nezkontrolováno
Půdorys a pohledy v měřítku
ve zprávě

Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.

Přihlásit se

V okolí

Další budovy v ulici Strada Unirii

Adresa Postaveno Podlaží
Unirii 22, Cotârgaci 1976 1 podlaží
Unirii 23, Cotârgaci 1967 1 podlaží
Strada Unirii 24, Cotârgaci neznámé 1 podlaží
Unirii 24, Cotârgaci 2020 2 podlaží
Strada Unirii 28, Cotârgaci neznámé 1 podlaží
Unirii 11, Cotârgaci 1964 1 podlaží
Strada Unirii 30, Cotârgaci neznámé 1 podlaží
Unirii 31, Cotârgaci 2012 2 podlaží

Budovy v okolí

Adresa Postaveno Podlaží Vzdálenost
Strada Arinului 18, Cotârgaci neznámé 1 podlaží 16 m
Strada Arinului 16, Cotârgaci 1958 1 podlaží 34 m
Strada Arinului 11, Cotârgaci neznámé 1 podlaží 43 m
Strada Arinului 26, Cotârgaci neznámé 2 podlaží 58 m
Strada Arinului 9, Cotârgaci 1995 1 podlaží 59 m
Strada Arinului 14, Cotârgaci 1976 1 podlaží 59 m
Strada Arinului 12, Cotârgaci neznámé 1 podlaží 77 m
Strada Arinului 7, Cotârgaci neznámé 1 podlaží 83 m

Otázky

Kolik podlaží má budova Strada Unirii 20, Cotârgaci?

Budova Strada Unirii 20, Cotârgaci má 2 podlaží nad zemí.

Jaké je katastrální číslo budovy Strada Unirii 20, Cotârgaci?

Katastrální číslo je 64426-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.

Jaké je seismické riziko na adrese Strada Unirii 20, Cotârgaci?

Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,25 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.

Stejná data z AI asistenta nebo přes API

Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.

AI asistent

Zeptejte se například:
Co víš o budově Strada Unirii 20, Cotârgaci? Které firmy tam mají sídlo?
Připojit ChatGPT nebo Claude

API

Záznam této budovy jako JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/93176f6c-bf86-4e6a-be3c-ecfb67259d92" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Zpráva o budově · 119 KčBez účtu · otevře se hned
Ukázka

Ukázková zpráva · Kolbenova 1021/9, Praha

11stránkové PDF, které kupující stáhne · Stáhnout ukázkové PDF

Ukázková zpráva, strana 1 z 11Ukázková zpráva, strana 2 z 11Ukázková zpráva, strana 3 z 11Ukázková zpráva, strana 4 z 11Ukázková zpráva, strana 5 z 11Ukázková zpráva, strana 6 z 11Ukázková zpráva, strana 7 z 11Ukázková zpráva, strana 8 z 11Ukázková zpráva, strana 9 z 11Ukázková zpráva, strana 10 z 11Ukázková zpráva, strana 11 z 11
Zpráva pro Strada Unirii 20 za pár sekund