Strada Cireșului 35, Balș
Komerční budova · Balș · župa Olt
- Kat. číslo51382-C3
- IDd299a5ef
- Aktualizováno
Shrnutí
Komerční budova na adrese Strada Cireșului 35, Balș, župa Olt. Postaveno 2015, má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 457 m², hrubá podlahová plocha 600 m². Odhadovaná výška ~6,2 m. Katastrální číslo: 51382-C3. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- 2015
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 457
- Výška (m)
- ~6,2
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Komerční budova
- Rok výstavby
- 2015
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 600
- Katastrální číslo
- 51382-C3
- ID budovy
- d299a5ef-3f03-49c9-9383-e2c33fbb6348
- Aktualizováno
- 24. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 457
- Výška (m)
- ~6,2
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Cireșului
- Číslo
- 35
- Obec
- Balș
- Župa
- Olt
- PSČ
- 235100
- Souřadnice (š, d)
- 44.35391, 24.09813
- Budovy v ulici
- 207
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 5 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 50 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 173 | |
| 1946–1960 | 248 | |
| 1961–1970 | 333 | |
| 1971–1980 | 355 | |
| 1981–1990 | 104 | |
| 1991–2000 | 264 | |
| 2001–2010 | 154 | |
| 2011 a později | 305 (tato budova) |
Novější než 85 %.
| 1 podlaží | 2 319 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 666 | |
| 3 podlaží | 84 | |
| 4 podlaží | 14 | |
| 5 podlaží | 117 | |
| 6 podlaží | 1 | |
| 7 podlaží | 2 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 3 |
0 % má méně podlaží, 72 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Cireșului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Cireșului 37, Balș 1970 · 1 podlaží | 1970 | 1 podlaží |
| Strada Cireșului 31, Balș 1895 · 1 podlaží | 1895 | 1 podlaží |
| Strada Cireșului 40, Balș 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží |
| Strada Cireșului 29, Balș 1931 · 1 podlaží | 1931 | 1 podlaží |
| Strada Cireșului 41, Balș 1937 · 1 podlaží | 1937 | 1 podlaží |
| Strada Cireșului 28, Balș 1935 · 2 podlaží | 1935 | 2 podlaží |
| Strada Cireșului 43, Balș 1934 · 1 podlaží | 1934 | 1 podlaží |
| Strada Ciresului 26, Balș 1971 · 2 podlaží | 1971 | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Plopului 26, Balș 1973 · 1 podlaží | 1973 | 1 podlaží | 52 m |
| Strada Plopului 16B, Balș 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží | 68 m |
| Strada Plopului 16, Balș 2000 | 2000 | neznámé | 78 m |
| Strada Gheorghe Vasilescu 2, Balș 1980 · 2 podlaží | 1980 | 2 podlaží | 87 m |
| Strada Plopului 20, Balș 1969 · 2 podlaží | 1969 | 2 podlaží | 97 m |
| Strada Plopului 18A, Balș 1972 · 2 podlaží | 1972 | 2 podlaží | 124 m |
| Strada Plopului 47, Balș 1950 · 1 podlaží | 1950 | 1 podlaží | 129 m |
| Strada Plopului 45A, Balș 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 130 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Cireșului 35, Balș?
Budova Strada Cireșului 35, Balș byla postavena v roce 2015.
Kolik podlaží má budova Strada Cireșului 35, Balș?
Budova Strada Cireșului 35, Balș má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Cireșului 35, Balș?
Katastrální číslo je 51382-C3. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Cireșului 35, Balș?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Cireșului 35, Balș? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/d299a5ef-3f03-49c9-9383-e2c33fbb6348" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/d299a5ef-3f03-49c9-9383-e2c33fbb6348", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/d299a5ef-3f03-49c9-9383-e2c33fbb6348",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()