Centrală 366, Băjești
Rodinný dům · Băjești · župa Argeș
- Kat. číslo83746-C1
- IDe9629f27
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Centrală 366, Băjești, župa Argeș. Má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 83746-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,30 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Centrală
- Číslo
- 366
- Obec
- Băjești
- Župa
- Argeș
- PSČ
- 117081
- Souřadnice (š, d)
- 45.02587, 24.93713
- Budovy v ulici
- 55
Srovnání
| 1 podlaží | 1 176 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 241 | |
| 3 podlaží | 25 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 81 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Centrală
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Centrală 358, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Centrală 347A, Băjești 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Centrală 345, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Centrală 342, Băjești 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Centrală 407A, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Centrală 408, Băjești 1970 · 2 podlaží | 1970 | 2 podlaží |
| Centrală 408A, Băjești 2021 · 3 podlaží | 2021 | 3 podlaží |
| Centrală 411, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| nr. 355, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 54 m |
| Văcăreasca 399, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 66 m |
| Nucului 225A, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 83 m |
| Socului 352, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 112 m |
| Nucului 226B, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 116 m |
| Școlii 191, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 120 m |
| Nucului 227, Băjești 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 125 m |
| nr. 227, Bălilești 1977 · 1 podlaží | 1977 | 1 podlaží | 127 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Centrală 366, Băjești?
Budova Centrală 366, Băjești má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Centrală 366, Băjești?
Katastrální číslo je 83746-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Centrală 366, Băjești?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,30 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Centrală 366, Băjești? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e9629f27-7f3d-4d82-8a87-f51a29e39eeb" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e9629f27-7f3d-4d82-8a87-f51a29e39eeb", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e9629f27-7f3d-4d82-8a87-f51a29e39eeb",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()