Montana 18, Baia Sprie
Rodinný dům · Baia Sprie · župa Maramureș
- Kat. číslo58720-C1
- IDe4036272
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Montana 18, Baia Sprie, župa Maramureș. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 50 m², hrubá podlahová plocha 50 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 58720-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 50
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 50
- Katastrální číslo
- 58720-C1
- ID budovy
- e4036272-b4a1-4a32-be3c-e8049f06da9c
- Aktualizováno
- 26. září 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 50
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~151
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Montana
- Číslo
- 18
- Obec
- Baia Sprie
- Župa
- Maramureș
- PSČ
- 435100
- Souřadnice (š, d)
- 47.66847, 23.71499
- Budovy v ulici
- 21
Srovnání
| 1 podlaží | 1 852 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 795 | |
| 3 podlaží | 270 | |
| 4 podlaží | 15 | |
| 5 podlaží | 4 | |
| 6 podlaží | 1 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 63 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Montana
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Montana 21, Baia Sprie 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Montana 31, Baia Sprie 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| George Coșbuc 111, Baia Sprie 2018 · 1 podlaží | 2018 | 1 podlaží | 21 m |
| George Coșbuc 16A, Baia Sprie 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží | 95 m |
| George Coșbuc 97, Baia Sprie 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží | 99 m |
| George Coșbuc 32, Baia Sprie 2020 · 2 podlaží | 2020 | 2 podlaží | 109 m |
| Eliberării 2, Baia Sprie 1985 · 1 podlaží | 1985 | 1 podlaží | 272 m |
| Pârâului 29A, Baia Sprie 2003 · 3 podlaží | 2003 | 3 podlaží | 294 m |
| Strada George Cosbuc 69, Baia Sprie 1965 · 3 podlaží | 1965 | 3 podlaží | 303 m |
| George Coșbuc 50C, Baia Sprie 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 306 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Montana 18, Baia Sprie?
Budova Montana 18, Baia Sprie má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Montana 18, Baia Sprie?
Katastrální číslo je 58720-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Montana 18, Baia Sprie?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Montana 18, Baia Sprie? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e4036272-b4a1-4a32-be3c-e8049f06da9c" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e4036272-b4a1-4a32-be3c-e8049f06da9c", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e4036272-b4a1-4a32-be3c-e8049f06da9c",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()