Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare
Rodinný dům · Baia Mare · župa Maramureș
- Kat. číslo130003-C2
- ID3c143aec
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare, župa Maramureș. Postaveno 2007, má 2 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 135 m², hrubá podlahová plocha 209 m². Odhadovaná výška ~6,0 m. Katastrální číslo: 130003-C2. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g.
- Rok výstavby
- 2007
- Podlaží
- 2
- Zastavěná plocha (m²)
- 135
- Výška (m)
- ~6,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- 2007
- Podlaží
- 2
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 209
- Katastrální číslo
- 130003-C2
- ID budovy
- 3c143aec-ba46-48a9-941b-e4224bce9926
- Aktualizováno
- 24. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 135
- Výška (m)
- ~6,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~811
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,15 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Valea Borcutului
- Číslo
- 51B
- Obec
- Baia Mare
- Župa
- Maramureș
- PSČ
- 430065
- Souřadnice (š, d)
- 47.67351, 23.50981
- Budovy v ulici
- 120
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 48 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 47 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 148 | |
| 1946–1960 | 472 | |
| 1961–1970 | 407 | |
| 1971–1980 | 491 | |
| 1981–1990 | 304 | |
| 1991–2000 | 669 | |
| 2001–2010 | 581 (tato budova) | |
| 2011 a později | 1 609 |
Starší než 34 % z nich, novější než 54 %.
| 1 podlaží | 4 268 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 345 (tato budova) | |
| 3 podlaží | 1 041 | |
| 4 podlaží | 194 | |
| 5 podlaží | 65 | |
| 6 podlaží | 35 | |
| 7 podlaží | 27 | |
| 8 podlaží | 7 | |
| 9 podlaží | 3 | |
| 10 a více podlaží | 9 |
53 % má méně podlaží, 29 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Valea Borcutului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Valea Borcutului 51, Baia Mare 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Strada Valea Borcutului 51A, Baia Mare 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare 2000 · 2 podlaží | 2000 | 2 podlaží |
| Valea Borcutului 50, Baia Mare 1956 · 2 podlaží | 1956 | 2 podlaží |
| Valea Borcutului 49B, Baia Mare 1969 · 1 podlaží | 1969 | 1 podlaží |
| Strada Valea Borcutului 49B, Baia Mare 2017 · 2 podlaží | 2017 | 2 podlaží |
| Valea Borcutului 47, Baia Mare 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
| Valea Borcutului 47B, Baia Mare 2021 · 3 podlaží | 2021 | 3 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Strada Frumusaua 3, Baia Mare 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží | 204 m |
| Strada Frumusaua 7A, Baia Mare 2006 · 3 podlaží | 2006 | 3 podlaží | 209 m |
| Frumușaua 2, Baia Mare 1960 · 1 podlaží | 1960 | 1 podlaží | 234 m |
| Frumușaua 6, Baia Mare 1977 · 2 podlaží | 1977 | 2 podlaží | 271 m |
| Frumușaua 17, Baia Mare 1999 · 2 podlaží | 1999 | 2 podlaží | 304 m |
| Frumușaua 8, Baia Mare 1978 · 1 podlaží | 1978 | 1 podlaží | 309 m |
| Strada Frumusaua 9B, Baia Mare 2010 · 2 podlaží | 2010 | 2 podlaží | 314 m |
| Strada Frumusaua 8, Baia Mare 1978 · 2 podlaží | 1978 | 2 podlaží | 326 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare?
Budova Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare byla postavena v roce 2007.
Kolik podlaží má budova Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare?
Budova Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare má 2 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare?
Katastrální číslo je 130003-C2. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,15 g (norma P100-1/2013). Budova byla postavena po seismické normě z roku 1978. Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Valea Borcutului 51B, Baia Mare? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/3c143aec-ba46-48a9-941b-e4224bce9926" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/3c143aec-ba46-48a9-941b-e4224bce9926", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/3c143aec-ba46-48a9-941b-e4224bce9926",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()