Ulmului 45A, Arad
Rodinný dům · Arad
- Kat. číslo345887-C1
- ID9f70fffe
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Ulmului 45A, Arad. Má 1 podlaží nad zemí, zastavěná plocha 72 m², hrubá podlahová plocha 72 m². Odhadovaná výška ~3,0 m. Katastrální číslo: 345887-C1. Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g.
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- 72
- Výška (m)
- ~3,0
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
- Využití
- Rodinný dům
- Rok výstavby
- neznámé
- Podlaží
- 1
- Byty
- neznámé
- Hrubá podlahová plocha (m²)
- 72
- Katastrální číslo
- 345887-C1
- ID budovy
- 9f70fffe-afa9-4657-b909-10fa7929d824
- Aktualizováno
- 17. října 2026
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- 72
- Výška (m)
- ~3,0
- Obestavěný prostor (m³)
- ~216
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- ag = 0,20 g návrhové zrychlení podloží obce, norma P100-1/2013
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- neznámé
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Ulmului
- Číslo
- 45A
- Obec
- Arad
- Župa
- Arad
- PSČ
- 310470
- Souřadnice (š, d)
- 46.18966, 21.27842
- Budovy v ulici
- 81
Srovnání
| 1 podlaží | 8 832 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 4 003 | |
| 3 podlaží | 976 | |
| 4 podlaží | 216 | |
| 5 podlaží | 78 | |
| 6 podlaží | 37 | |
| 7 podlaží | 13 | |
| 8 podlaží | 8 | |
| 9 podlaží | 11 | |
| 10 a více podlaží | 26 |
0 % má méně podlaží, 62 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- 1
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Ulmului
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Ulmului 45A, Arad 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží |
| Ulmului 46/A, Arad 1979 · 1 podlaží | 1979 | 1 podlaží |
| Strada Ulmului 47/A, Arad 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží |
| Ulmului 42, Arad 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Ulmului 42B, Arad 2020 · 1 podlaží | 2020 | 1 podlaží |
| Ulmului 48, Arad 2000 · 1 podlaží | 2000 | 1 podlaží |
| Strada Ulmului 41A, Arad 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží |
| Ulmului 49, Arad 1963 · 1 podlaží | 1963 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Marnei 47/A, Arad 2021 · 1 podlaží | 2021 | 1 podlaží | 70 m |
| Strada Mircea Voda 50A, Arad 2019 · 1 podlaží | 2019 | 1 podlaží | 70 m |
| Marnei 43, Arad 2013 · 3 podlaží | 2013 | 3 podlaží | 90 m |
| Mircea Vodă 42/A, Arad 2022 · 2 podlaží | 2022 | 2 podlaží | 92 m |
| Septimiu 49, Arad 1942 · 1 podlaží | 1942 | 1 podlaží | 93 m |
| Orizontului 18A, Arad 2025 · 1 podlaží | 2025 | 1 podlaží | 101 m |
| Septimiu 43, Arad 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 103 m |
| Orizontului 18, Arad 1961 · 1 podlaží | 1961 | 1 podlaží | 106 m |
Otázky
Kolik podlaží má budova Ulmului 45A, Arad?
Budova Ulmului 45A, Arad má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Ulmului 45A, Arad?
Katastrální číslo je 345887-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Jaké je seismické riziko na adrese Ulmului 45A, Arad?
Obec má návrhové zrychlení podloží ag = 0,20 g (norma P100-1/2013). Třídu seismického rizika stanoví jen technický posudek.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Ulmului 45A, Arad? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/9f70fffe-afa9-4657-b909-10fa7929d824" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/9f70fffe-afa9-4657-b909-10fa7929d824", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/9f70fffe-afa9-4657-b909-10fa7929d824",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()