Aviatorilor 9A, Sânnicoară
Rodinný dům · Sânnicoară · župa Cluj
- Kat. číslo63147-C1
- ID21173d80
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Aviatorilor 9A, Sânnicoară, župa Cluj. Postaveno 2009, má 3 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 63147-C1.
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ne
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Aviatorilor
- Číslo
- 9A
- Obec
- Sânnicoară
- Župa
- Cluj
- PSČ
- 407042
- Souřadnice (š, d)
- 46.78211, 23.72010
- Budovy v ulici
- 31
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 14 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 11 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 79 | |
| 1946–1960 | 269 | |
| 1961–1970 | 260 | |
| 1971–1980 | 267 | |
| 1981–1990 | 92 | |
| 1991–2000 | 204 | |
| 2001–2010 | 247 (tato budova) | |
| 2011 a později | 1 508 |
Starší než 51 % z nich, novější než 40 %.
| 1 podlaží | 1 765 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 243 | |
| 3 podlaží | 710 (tato budova) | |
| 4 podlaží | 62 | |
| 5 podlaží | 22 | |
| 6 podlaží | 11 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 2 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
83 % má méně podlaží, 15 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Aviatorilor
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Aviatorilor 11A, Sânnicoară 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Aviatorilor 14, Sânnicoară 1930 · 1 podlaží | 1930 | 1 podlaží |
| Aviatorilor 18, Sânnicoară 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží |
| Strada Aviatorilor 20A, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
| Aviatorilor 22, Sânnicoară 2015 · 2 podlaží | 2015 | 2 podlaží |
| Aviatorilor 24, Sânnicoară 2005 · 1 podlaží | 2005 | 1 podlaží |
| Aviatorilor 26, Sânnicoară 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Aviatorilor 32, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Meteor 6, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 104 m |
| Meteor 5, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 109 m |
| Strada Meteor 15, Sânnicoară 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží | 117 m |
| Meteor 3, Sânnicoară 2012 · 2 podlaží | 2012 | 2 podlaží | 121 m |
| Meteor 2, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 130 m |
| Meteor 18, Sânnicoară 2 podlaží | neznámé | 2 podlaží | 150 m |
| Strada Feroviarilor 22, Sânnicoară 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 192 m |
| Strada Feroviarilor, Sânnicoară 2018 · 2 podlaží | 2018 | 2 podlaží | 205 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Aviatorilor 9A, Sânnicoară?
Budova Aviatorilor 9A, Sânnicoară byla postavena v roce 2009.
Kolik podlaží má budova Aviatorilor 9A, Sânnicoară?
Budova Aviatorilor 9A, Sânnicoară má 3 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Aviatorilor 9A, Sânnicoară?
Katastrální číslo je 63147-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Aviatorilor 9A, Sânnicoară? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/21173d80-2d4e-47c6-b0ee-228f412f1ce9" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/21173d80-2d4e-47c6-b0ee-228f412f1ce9", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/21173d80-2d4e-47c6-b0ee-228f412f1ce9",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()