Strada Znidei 1, Fetindia
Rodinný dům · Fetindia · župa Sălaj
- Kat. číslo55321-C1
- IDa6c162c8
- Aktualizováno
Shrnutí
Rodinný dům na adrese Strada Znidei 1, Fetindia, župa Sălaj. Postaveno 1937, má 1 podlaží nad zemí. Katastrální číslo: 55321-C1.
- Rok výstavby
- 1937
- Podlaží
- 1
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
~ odhad · „neznámé“: údaj není v žádném záznamu budovy
Budova
Tvar a střecha
- Zastavěná plocha (m²)
- ve zprávě
- Výška (m)
- neznámé
- Obestavěný prostor (m³)
- neznámé
- Tvar střechy
- neznámé
Rizika
- Seismická zóna
- neznámé
- Postaveno před seismickou normou z roku 1978
- ano
- Třída seismického rizika
- Nenalezena na seznamu PNCCRS
- Záplavové území
- neznámé
Poloha
- Ulice
- Strada Znidei
- Číslo
- 1
- Obec
- Fetindia
- Župa
- Sălaj
- PSČ
- 457247
- Souřadnice (š, d)
- 47.14220, 23.01741
- Budovy v ulici
- 5
Srovnání
- Stáří vůči ulici
- starší než 67 % budov v ulici se známým rokem
| před rokem 1920 | 11 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 63 (tato budova) | |
| 1946–1960 | 105 | |
| 1961–1970 | 127 | |
| 1971–1980 | 93 | |
| 1981–1990 | 42 | |
| 1991–2000 | 89 | |
| 2001–2010 | 13 | |
| 2011 a později | 216 |
Starší než 90 % z nich, novější než 1 %.
| 1 podlaží | 596 (tato budova) | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 188 | |
| 3 podlaží | 53 | |
| 4 podlaží | 2 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
0 % má méně podlaží, 71 % stejně.
Co přidá zpráva o budově
- Firmy se sídlem na této adrese
- žádná nenalezena
- Kontrola fotovoltaiky
- zatím nezkontrolováno
- Půdorys a pohledy v měřítku
- ve zprávě
Vše se zámkem najdete ve zprávě o této budově: PDF hned po zaplacení, 119 Kč, bez registrace.
V okolí
Další budovy v ulici Strada Znidei
| Adresa | Postaveno | Podlaží |
|---|---|---|
| Strada Znidei 4, Fetindia 3 podlaží | neznámé | 3 podlaží |
| Strada Znidei 11, Fetindia 2023 · 1 podlaží | 2023 | 1 podlaží |
Budovy v okolí
| Adresa | Postaveno | Podlaží | Vzdálenost |
|---|---|---|---|
| Dc 75 20, Fetindia 1934 · 1 podlaží | 1934 | 1 podlaží | 125 m |
| Strada Pădurii 4, Fetindia 1 podlaží | neznámé | 1 podlaží | 138 m |
| Dc 75 21, Fetindia 1999 · 1 podlaží | 1999 | 1 podlaží | 142 m |
| Strada Principală 35, Fetindia 1995 · 2 podlaží | 1995 | 2 podlaží | 142 m |
| Drum comunal Dc 75 43, Fetindia 1967 · 1 podlaží | 1967 | 1 podlaží | 207 m |
| Drum comunal Dc 75 45, Fetindia 1940 · 1 podlaží | 1940 | 1 podlaží | 231 m |
| nr. 33C, Fetindia 2011 · 3 podlaží | 2011 | 3 podlaží | 254 m |
| nr. 14/A, Fetindia 2022 · 1 podlaží | 2022 | 1 podlaží | 267 m |
Otázky
Kdy byla postavena budova Strada Znidei 1, Fetindia?
Budova Strada Znidei 1, Fetindia byla postavena v roce 1937.
Kolik podlaží má budova Strada Znidei 1, Fetindia?
Budova Strada Znidei 1, Fetindia má 1 podlaží nad zemí.
Jaké je katastrální číslo budovy Strada Znidei 1, Fetindia?
Katastrální číslo je 55321-C1. Oficiální záznam se otevře z tabulky „Budova“.
Stejná data z AI asistenta nebo přes API
Připojte baseray k ChatGPT nebo Claude a ptejte se na tuto budovu nebo kteroukoli jinou v baseray, nebo si její záznam načtěte ve vlastním kódu.
AI asistent
Co víš o budově Strada Znidei 1, Fetindia? Které firmy tam mají sídlo?
API
Záznam této budovy jako JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/a6c162c8-cae0-483e-98d8-c6fd693d0cd4" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/a6c162c8-cae0-483e-98d8-c6fd693d0cd4", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/a6c162c8-cae0-483e-98d8-c6fd693d0cd4",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()