Bisericii 428, Vlădeni
Locuință individuală · Vlădeni · jud. Dâmbovița
- Nr. cadastral75707-C1
- IDfd3610de
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Bisericii 428, Vlădeni, județul Dâmbovița. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 100 m² la sol, suprafața desfășurată este de 100 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 75707-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- 100
- Înălțime (m)
- ~3,0
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 100
- Număr cadastral
- 75707-C1
- ID clădire
- fd3610de-d25c-4e77-ab21-df440165e8a7
- Actualizat
- 27 septembrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 100
- Înălțime (m)
- ~3,0
- Volum (m³)
- ~300
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,35 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Bisericii
- Număr
- 428
- Localitate
- Vlădeni
- Județ
- Dâmbovița
- Cod poștal
- 137187
- Coordonate (lat, lon)
- 44.86857, 25.77938
- Clădiri pe stradă
- 107
Comparații
| 1 nivel | 1.578 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 189 | |
| 3 niveluri | 6 | |
| 4 niveluri | 0 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 89 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Bisericii
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Bisericii 427, Vlădeni 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Bisericii 436, Vlădeni 1995 · 1 etaj | 1995 | 1 etaj |
| Bisericii 436, Vlădeni 1992 · 1 etaj | 1992 | 1 etaj |
| Strada Bisericii 438, Vlădeni 1967 · 1 etaj | 1967 | 1 etaj |
| Bisericii 412, Vlădeni 2015 · 2 etaje | 2015 | 2 etaje |
| Strada Bisericii 378, Vlădeni 1949 · 1 etaj | 1949 | 1 etaj |
| Strada Bisericii 373, Vlădeni 2010 · 2 etaje | 2010 | 2 etaje |
| Bisericii 364, Vlădeni 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Strada Chelărești 344, Vlădeni 1972 · 1 etaj | 1972 | 1 etaj | 152 m |
| Strada Chelărești 347, Vlădeni 1965 · 1 etaj | 1965 | 1 etaj | 196 m |
| Strada Cimitirului 450, Vlădeni 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 199 m |
| Strada Chelărești 340, Vlădeni 1950 · 1 etaj | 1950 | 1 etaj | 199 m |
| Strada Chelărești 351, Vlădeni 1992 · 1 etaj | 1992 | 1 etaj | 207 m |
| Strada Chelărești 322, Vlădeni 1974 · 1 etaj | 1974 | 1 etaj | 229 m |
| Strada Chelărești 323, Vlădeni 1974 · 1 etaj | 1974 | 1 etaj | 236 m |
| Strada Cimitirului 459, Vlădeni 1966 · 1 etaj | 1966 | 1 etaj | 243 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Bisericii 428, Vlădeni?
Clădirea de la Bisericii 428, Vlădeni are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Bisericii 428, Vlădeni?
Numărul cadastral este 75707-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Bisericii 428, Vlădeni?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Bisericii 428, Vlădeni? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd3610de-d25c-4e77-ab21-df440165e8a7" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd3610de-d25c-4e77-ab21-df440165e8a7", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/fd3610de-d25c-4e77-ab21-df440165e8a7",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()