Sari la conținut
Autentificare

499 365, Vama

Locuință individuală · Vama · jud. Satu Mare

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la 499 365, Vama, județul Satu Mare. Are 3 etaje deasupra solului, ocupă 212 m² la sol, suprafața desfășurată este de 561 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 103827-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
3
Suprafață la sol (m²)
212
Înălțime (m)
~3,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
3
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
561
Număr cadastral
103827-C1
ID clădire
dd841c97-ce2b-43f2-bcef-6007f41bcd62
Actualizat
25 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
212
Înălțime (m)
~3,0
Volum (m³)
~642
Forma acoperișului
necunoscut
10 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,15 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · 499 evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
499
Număr
365
Localitate
Vama
Județ
Satu Mare
Cod poștal
447350
Coordonate (lat, lon)
47.84757, 23.39732
Clădiri pe stradă
64

Clădirile din Vama: statistici

Comparații

Etaje în Vama798 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Vama
1 nivel
528
2 niveluri
237
3 niveluri
31 (această clădire)
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

96 % au mai puține etaje, 4 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe 499

Adresă Construită Etaje
499 366, Vama 1999 2 etaje
499 362, Vama 1978 2 etaje
499 361, Vama 1977 2 etaje
499 356, Vama 1961 1 etaj
499 374, Vama 1960 1 etaj
499 375, Vama 1970 3 etaje
499 354, Vama 1977 1 etaj
499 377, Vama 1970 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Dn 492 461, Vama 1977 2 etaje 86 m
Dn 492 458A, Vama 2007 2 etaje 101 m
Dn 492 445, Vama 1994 2 etaje 130 m
Drum național Dn 492 444, Vama 1968 1 etaj 154 m
859 454C, Vama 1994 2 etaje 171 m
944 881, Vama 1950 1 etaj 174 m
Drum național Dn 492 442, Vama 1959 1 etaj 184 m
944 880, Vama 1974 1 etaj 186 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la 499 365, Vama?

Clădirea de la 499 365, Vama are 3 etaje deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la 499 365, Vama?

Numărul cadastral este 103827-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la 499 365, Vama?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la 499 365, Vama? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/dd841c97-ce2b-43f2-bcef-6007f41bcd62" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru 499 365, în câteva secunde