Sari la conținut
Autentificare

Lacurilor 358, Bungetu

Locuință individuală · Bungetu · jud. Dâmbovița

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Lacurilor 358, Bungetu, județul Dâmbovița. Construită în 1993, are 1 etaj deasupra solului, ocupă 260 m² la sol, suprafața desfășurată este de 260 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 76003-C2. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.

Anul construcției
1993
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
260
Înălțime (m)
~3,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
1993
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
260
Număr cadastral
76003-C2
ID clădire
94a2aaef-7ff0-4f95-9a9c-c2ee9fcb5846
Actualizat
25 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
260
Înălțime (m)
~3,0
Volum (m³)
~779
Forma acoperișului
necunoscut
10 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
nu
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Lacurilor evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Lacurilor
Număr
358
Localitate
Bungetu
Județ
Dâmbovița
Cod poștal
137497
Coordonate (lat, lon)
44.84354, 25.54496
Clădiri pe stradă
62

Clădirile din Văcărești: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 36 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Văcărești572 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Văcărești
înainte de 1920
1
1920–1945
11
1946–1960
39
1961–1970
81
1971–1980
114
1981–1990
77
1991–2000
119 (această clădire)
2001–2010
53
2011 și după
77

Mai veche decât 23 % dintre ele, mai nouă decât 56 %.

Etaje în Văcărești1.482 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Văcărești
1 nivel
1.240 (această clădire)
2 niveluri
228
3 niveluri
12
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 84 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Lacurilor

Adresă Construită Etaje
Strada Lacurilor 357, Bungetu 1943 1 etaj
Strada Lacurilor 354, Bungetu 1978 1 etaj
Lacurilor 353, Bungetu necunoscut 1 etaj
Lacurilor 351, Bungetu 1971 1 etaj
Strada Lacurilor 345, Bungetu 1986 1 etaj
Lacurilor 345, Bungetu 1972 1 etaj
Lacurilor 343, Bungetu 1998 1 etaj
Lacurilor 374, Bungetu necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Calea Bucuresti 12, Bungetu necunoscut 1 etaj 136 m
Calea Bucuresti 9, Bungetu 1980 2 etaje 169 m
Calea Bucuresti 404, Bungetu 1997 1 etaj 179 m
Drumul Vechi 367bis, Bungetu necunoscut 2 etaje 186 m
Drumul Vechi 364, Bungetu 2002 1 etaj 196 m
Strada Dn 71, Bungetu 1978 2 etaje 209 m
Calea Bucuresti 379, Bungetu 1978 1 etaj 229 m
Calea Bucuresti 6, Bungetu necunoscut 1 etaj 232 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Lacurilor 358, Bungetu?

Clădirea de la Lacurilor 358, Bungetu a fost construită în 1993.

Câte etaje are clădirea de la Lacurilor 358, Bungetu?

Clădirea de la Lacurilor 358, Bungetu are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Lacurilor 358, Bungetu?

Numărul cadastral este 76003-C2. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Lacurilor 358, Bungetu?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Lacurilor 358, Bungetu? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/94a2aaef-7ff0-4f95-9a9c-c2ee9fcb5846" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Lacurilor 358, în câteva secunde