Sari la conținut
Autentificare

Strada Caminului 335, Traian

Locuință individuală · Traian · jud. Ialomița

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Caminului 335, Traian, județul Ialomița. Construită în 2023, are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 25616-C2. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.

Anul construcției
2023
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
2023
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
25616-C2
ID clădire
e0b4b585-e1fe-400d-bd73-76445eca966a
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
nu
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Caminului evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Caminului
Număr
335
Localitate
Traian
Județ
Ialomița
Cod poștal
927147
Coordonate (lat, lon)
44.76573, 27.34399
Clădiri pe stradă
58

Clădirile din Traian: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 0 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Traian188 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Traian
înainte de 1920
1
1920–1945
6
1946–1960
37
1961–1970
60
1971–1980
39
1981–1990
6
1991–2000
18
2001–2010
3
2011 și după
18 (această clădire)

Mai nouă decât 90 %.

Etaje în Traian2.105 clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Traian
1 nivel
2.093 (această clădire)
2 niveluri
11
3 niveluri
1
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 99 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Caminului

Adresă Construită Etaje
Strada Caminului 335, Traian necunoscut 1 etaj
Căminului 334, Traian necunoscut 1 etaj
Strada Caminului 336, Traian necunoscut 1 etaj
Căminului 333, Traian necunoscut 1 etaj
Strada Caminului 337, Traian necunoscut 1 etaj
Căminului 331, Traian necunoscut 1 etaj
Căminului 330, Traian necunoscut 1 etaj
Căminului 329, Traian necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
nr. Dj 211 Tronson Km 2+062 - Km 8+027, Traian necunoscut 1 etaj 30 m
Narciselor 288, Traian necunoscut 1 etaj 48 m
Strada Unirii, Traian necunoscut 1 etaj 52 m
Unirii 340, Traian necunoscut 1 etaj 56 m
Narciselor 289, Traian necunoscut 1 etaj 67 m
Strada Narciselor 284, Traian necunoscut 1 etaj 72 m
Unirii 338, Traian necunoscut 1 etaj 73 m
Strada Narciselor 292, Traian necunoscut 1 etaj 83 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Strada Caminului 335, Traian?

Clădirea de la Strada Caminului 335, Traian a fost construită în 2023.

Câte etaje are clădirea de la Strada Caminului 335, Traian?

Clădirea de la Strada Caminului 335, Traian are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Caminului 335, Traian?

Numărul cadastral este 25616-C2. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Strada Caminului 335, Traian?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Caminului 335, Traian? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e0b4b585-e1fe-400d-bd73-76445eca966a" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Caminului 335, în câteva secunde