Sari la conținut
Autentificare Creează cont

Strada Valea Mare 3, Stănești

Locuință individuală · Stănești · jud. Giurgiu

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Valea Mare 3, Stănești, județul Giurgiu. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 211 m² la sol, suprafața desfășurată este de 211 m². Înălțimea estimată este de ~3,1 m. Numărul cadastral este 34921-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
211
Înălțime (m)
~3,1

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
211
Număr cadastral
34921-C1
ID clădire
ce209b04-e893-4a5b-ba35-e1acceda1ca9
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
211
Înălțime (m)
~3,1
Volum (m³)
~647
Forma acoperișului
necunoscut
10 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,25 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Valea Mare evidențiată această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Valea Mare
Număr
3
Localitate
Stănești
Județ
Giurgiu
Cod poștal
087215
Coordonate (lat, lon)
43.92509, 25.83077
Clădiri pe stradă
37

Clădirile din Stănești: statistici

Comparații

Etaje în Stănești3.296 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Stănești
1 nivel
3.265 (această clădire)
2 niveluri
28
3 niveluri
3
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 99 % la fel de multe.

Firme și panouri solare

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă

Numele firmelor, verificarea panourilor solare pe imagini datate și exportul sunt în aplicație. Un cont nou deschide complet 5 clădiri gratuit, fără card.

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Valea Mare

Adresă Construită Etaje
Strada Valea Mare 2, Stănești necunoscut 1 etaj
Valea Mare 2, Stănești 1961 1 etaj
Valea Mare 4, Stănești necunoscut 1 etaj
Strada Valea Mare 5, Stănești 1965 1 etaj
Valea Mare 7, Stănești necunoscut 1 etaj
Valea Mare 8, Stănești necunoscut 2 etaje
Strada Valea Mare 8, Stănești necunoscut 1 etaj
Valea Mare 9, Stănești necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Strada Pastorului, Stănești necunoscut 1 etaj 14 m
Strada Bisericii 18, Stănești necunoscut 1 etaj 35 m
Bisericii 25, Stănești necunoscut 1 etaj 62 m
Strada Gradinitei 2, Stănești necunoscut 1 etaj 68 m
Strada Pastorului 1, Stănești necunoscut 1 etaj 73 m
Strada Pastorului 4, Stănești necunoscut 1 etaj 77 m
Strada Lalelelor 13, Stănești necunoscut 1 etaj 80 m
Strada Bisericii 27, Stănești necunoscut 1 etaj 86 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la Strada Valea Mare 3, Stănești?

Clădirea de la Strada Valea Mare 3, Stănești are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Valea Mare 3, Stănești?

Numărul cadastral este 34921-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Strada Valea Mare 3, Stănești?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Valea Mare 3, Stănești? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/ce209b04-e893-4a5b-ba35-e1acceda1ca9" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 4,99 EURFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Valea Mare 3, în câteva secunde