Sari la conținut
Autentificare

Codrului 438, Rădești

Locuință individuală · Rădești · jud. Argeș

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Codrului 438, Rădești, județul Argeș. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 86 m² la sol, suprafața desfășurată este de 86 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 84447-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
86
Înălțime (m)
~3,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
86
Număr cadastral
84447-C1
ID clădire
258b9cbe-2854-4e1d-a04d-6b8d23676c38
Actualizat
28 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
86
Înălțime (m)
~3,0
Volum (m³)
~259
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

25 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Codrului evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Codrului
Număr
438
Localitate
Rădești
Județ
Argeș
Cod poștal
117672
Coordonate (lat, lon)
45.07320, 25.00371
Clădiri pe stradă
50

Clădirile din Stâlpeni: statistici

Comparații

Etaje în Stâlpeni2.222 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Stâlpeni
1 nivel
1.791 (această clădire)
2 niveluri
390
3 niveluri
33
4 niveluri
8
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 81 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Codrului

Adresă Construită Etaje
Strada Codrului 439, Rădești necunoscut 1 etaj
Codrului 440, Rădești necunoscut 1 etaj
Strada Codrului 435, Rădești necunoscut 1 etaj
Codrului 441, Rădești necunoscut 2 etaje
Codrului 370, Rădești 1964 1 etaj
Codrului 367, Rădești 2019 1 etaj
Strada Codrului 367, Rădești 2019 3 etaje
Strada Codrului 360, Rădești 2000 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Crizantemelor 437, Rădești necunoscut 1 etaj 33 m
Crizantemelor 436, Rădești necunoscut 1 etaj 52 m
Crizantemelor 435, Rădești necunoscut 1 etaj 75 m
Crizantemelor 373, Rădești 1999 1 etaj 98 m
Crizantemelor 374, Rădești necunoscut 2 etaje 101 m
Crizantemelor 374A, Rădești necunoscut 2 etaje 116 m
Principală 108, Rădești 1975 1 etaj 121 m
Crizantemelor 434, Rădești 2014 2 etaje 125 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la Codrului 438, Rădești?

Clădirea de la Codrului 438, Rădești are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Codrului 438, Rădești?

Numărul cadastral este 84447-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Codrului 438, Rădești?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Codrului 438, Rădești? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/258b9cbe-2854-4e1d-a04d-6b8d23676c38" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Codrului 438, în câteva secunde