Sari la conținut
Autentificare

Strada Vale 110, Tărtăria

Industrial · Tărtăria · jud. Alba

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Industrial de la Strada Vale 110, Tărtăria, județul Alba. Construită în 1961, are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 70629-C1.

Anul construcției
1961
Etaje
2
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Industrial
Anul construcției
1961
Etaje
2
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
70629-C1
ID clădire
c05ba2eb-8312-4a05-affc-55404fff90b2
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
10 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
necunoscut
Construită înainte de normativul seismic din 1978
da
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Vale evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Vale
Număr
110
Localitate
Tărtăria
Județ
Alba
Cod poștal
517658
Coordonate (lat, lon)
45.93345, 23.41186
Clădiri pe stradă
33

Clădirile din Săliștea: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 44 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Săliștea225 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Săliștea
înainte de 1920
7
1920–1945
31
1946–1960
32
1961–1970
35 (această clădire)
1971–1980
28
1981–1990
20
1991–2000
23
2001–2010
12
2011 și după
37

Mai veche decât 53 % dintre ele, mai nouă decât 31 %.

Etaje în Săliștea454 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Săliștea
1 nivel
337
2 niveluri
103 (această clădire)
3 niveluri
13
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

74 % au mai puține etaje, 23 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Vale

Adresă Construită Etaje
Strada Vale 75, Tărtăria necunoscut 2 etaje
Strada Vale 248, Tărtăria 1998 2 etaje
Strada Vale 249, Tărtăria 1912 2 etaje
Strada Vale 250, Tărtăria 1950 1 etaj
Strada Vale 253, Tărtăria 1955 1 etaj
Strada Vale 254, Tărtăria necunoscut 1 etaj
Strada Vale 255, Tărtăria necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Strada Gruieti 77, Tărtăria 1990 2 etaje 56 m
Strada Bisericii 112, Tărtăria 1961 2 etaje 61 m
Strada Saliste 108, Tărtăria 1963 1 etaj 73 m
Strada Gruieti 123, Tărtăria 2009 2 etaje 79 m
Strada Saliste 81, Tărtăria 1956 2 etaje 83 m
Strada Saliste 9, Tărtăria 1964 2 etaje 90 m
Strada Saliste 83, Tărtăria necunoscut 2 etaje 129 m
Strada Saliste 84, Tărtăria 1925 1 etaj 139 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Strada Vale 110, Tărtăria?

Clădirea de la Strada Vale 110, Tărtăria a fost construită în 1961.

Câte etaje are clădirea de la Strada Vale 110, Tărtăria?

Clădirea de la Strada Vale 110, Tărtăria are 2 etaje deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Vale 110, Tărtăria?

Numărul cadastral este 70629-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Vale 110, Tărtăria? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/c05ba2eb-8312-4a05-affc-55404fff90b2" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Vale 110, în câteva secunde