Sari la conținut
Autentificare

Lxi 10, Șag

Locuință individuală · Șag · jud. Timiș

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Lxi 10, Șag, județul Timiș. Construită în 2018, are 2 etaje deasupra solului, ocupă 167 m² la sol, suprafața desfășurată este de 334 m². Înălțimea estimată este de ~6,0 m. Numărul cadastral este 408920-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g.

Anul construcției
2018
Etaje
2
Suprafață la sol (m²)
167
Înălțime (m)
~6,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
2018
Etaje
2
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
334
Număr cadastral
408920-C1
ID clădire
93e5fb5f-d6b4-47ef-b2aa-c152a7bff1dd
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
167
Înălțime (m)
~6,0
Volum (m³)
~1.002
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,25 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
nu
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Lxi evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Lxi
Număr
10
Localitate
Șag
Județ
Timiș
Cod poștal
307395
Coordonate (lat, lon)
45.65702, 21.19270
Clădiri pe stradă
10

Clădirile din Șag: statistici

Comparații

Ani de construcție în Șag615 clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Șag
înainte de 1920
7
1920–1945
3
1946–1960
6
1961–1970
10
1971–1980
12
1981–1990
0
1991–2000
18
2001–2010
36
2011 și după
523 (această clădire)

Mai nouă decât 15 %.

Etaje în Șag3.006 clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Șag
1 nivel
2.449
2 niveluri
517 (această clădire)
3 niveluri
38
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

81 % au mai puține etaje, 17 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
disponibilă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Lxi

Adresă Construită Etaje
Lxi 12A, Șag necunoscut 1 etaj
Strada Lxi 14, Șag necunoscut 2 etaje
Lxi 15, Șag necunoscut 1 etaj
Lxi 5, Șag necunoscut 1 etaj
Lxi 4, Șag necunoscut 1 etaj
Lxi 4A, Șag necunoscut 1 etaj
Lxi 3, Șag necunoscut 1 etaj
Lxi 2A, Șag necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Strada a LXI-a 8, Șag 2022 1 etaj 6 m
Strada a LXI-a 11, Șag necunoscut 1 etaj 22 m
Lxii 9, Șag necunoscut 2 etaje 31 m
Lxii 7, Șag 2017 2 etaje 32 m
Lxii 5, Șag necunoscut 1 etaj 39 m
Strada a LXIV-a 5, Șag necunoscut 1 etaj 44 m
Lxiii 3, Șag necunoscut 1 etaj 51 m
Lxiii 5, Șag necunoscut 1 etaj 52 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Lxi 10, Șag?

Clădirea de la Lxi 10, Șag a fost construită în 2018.

Câte etaje are clădirea de la Lxi 10, Șag?

Clădirea de la Lxi 10, Șag are 2 etaje deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Lxi 10, Șag?

Numărul cadastral este 408920-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Lxi 10, Șag?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Lxi 10, Șag? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/93e5fb5f-d6b4-47ef-b2aa-c152a7bff1dd" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Lxi 10, în câteva secunde