Strada Doi Lei 63, Râșca
Locuință individuală · Râșca · jud. Suceava
- Nr. cadastral34440-C1
- ID6a7674f3
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Strada Doi Lei 63, Râșca, județul Suceava. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 80 m² la sol, suprafața desfășurată este de 80 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 34440-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- 80
- Înălțime (m)
- ~3,0
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 80
- Număr cadastral
- 34440-C1
- ID clădire
- 6a7674f3-994b-42c2-bb3a-ab1fd174a2df
- Actualizat
- 17 octombrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 80
- Înălțime (m)
- ~3,0
- Volum (m³)
- ~240
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,20 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada Doi Lei
- Număr
- 63
- Localitate
- Râșca
- Județ
- Suceava
- Cod poștal
- 727465
- Coordonate (lat, lon)
- 47.36546, 26.23198
- Clădiri pe stradă
- 24
Comparații
| 1 nivel | 1.902 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 199 | |
| 3 niveluri | 13 | |
| 4 niveluri | 4 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 90 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada Doi Lei
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Doi Lei 65, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Doi Lei 60, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Doi Lei 59, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Doi Lei 68, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Doi Lei 56, Râșca 2 etaje | necunoscut | 2 etaje |
| Strada Doi Lei 70, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Doi Lei 52, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Doi Lei 51, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Arini 16, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 37 m |
| nr. 65, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 48 m |
| Stejarului 51, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 49 m |
| Stejarului 50, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 82 m |
| Arini 11, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 89 m |
| Arini 14, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 90 m |
| Stejarului 46, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 125 m |
| Arini 17, Râșca 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 143 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Strada Doi Lei 63, Râșca?
Clădirea de la Strada Doi Lei 63, Râșca are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Doi Lei 63, Râșca?
Numărul cadastral este 34440-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Strada Doi Lei 63, Râșca?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada Doi Lei 63, Râșca? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6a7674f3-994b-42c2-bb3a-ab1fd174a2df" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/6a7674f3-994b-42c2-bb3a-ab1fd174a2df", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/6a7674f3-994b-42c2-bb3a-ab1fd174a2df",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()