Strada Principală 340, Râmetea
Locuință individuală · Râmetea · jud. Alba
- Nr. cadastral74446-C3
- ID87f2c128
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Strada Principală 340, Râmetea, județul Alba. Construită în 1990, are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 74446-C3.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- necunoscut
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- nu
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada Principală
- Număr
- 340
- Localitate
- Râmetea
- Județ
- Alba
- Cod poștal
- 517610
- Coordonate (lat, lon)
- 46.45312, 23.56697
- Clădiri pe stradă
- 45
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 20 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 65 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 28 | |
| 1946–1960 | 41 | |
| 1961–1970 | 17 | |
| 1971–1980 | 19 | |
| 1981–1990 | 13 (această clădire) | |
| 1991–2000 | 43 | |
| 2001–2010 | 23 | |
| 2011 și după | 47 |
Mai veche decât 38 % dintre ele, mai nouă decât 57 %.
| 1 nivel | 288 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 113 | |
| 3 niveluri | 48 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 1 |
0 % au mai puține etaje, 64 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul complet
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul complet al acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada Principală
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Principală 340, Râmetea 1965 · 1 etaj | 1965 | 1 etaj |
| Strada Principala 316, Râmetea 1965 · 2 etaje | 1965 | 2 etaje |
| Strada Principală 289, Râmetea 1880 · 2 etaje | 1880 | 2 etaje |
| Strada Principală 277, Râmetea 1985 · 2 etaje | 1985 | 2 etaje |
| Strada Principală 210, Râmetea 2022 · 2 etaje | 2022 | 2 etaje |
| Strada Principală 209, Râmetea 2018 · 3 etaje | 2018 | 3 etaje |
| Strada Principală 43, Râmetea 1999 · 1 etaj | 1999 | 1 etaj |
| Strada Principală 5, Râmetea 1918 · 2 etaje | 1918 | 2 etaje |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| nr. 281, Râmetea 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 25 m |
| nr. 280, Râmetea 2025 · 2 etaje | 2025 | 2 etaje | 25 m |
| nr. 285, Râmetea 1958 · 1 etaj | 1958 | 1 etaj | 34 m |
| nr. 313, Râmetea 1802 · 1 etaj | 1802 | 1 etaj | 40 m |
| nr. 286, Râmetea 1910 · 3 etaje | 1910 | 3 etaje | 45 m |
| nr. 312, Râmetea 1900 · 1 etaj | 1900 | 1 etaj | 60 m |
| nr. 132, Râmetea 1874 · 1 etaj | 1874 | 1 etaj | 92 m |
| nr. 190, Râmetea 1864 · 1 etaj | 1864 | 1 etaj | 93 m |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Strada Principală 340, Râmetea?
Clădirea de la Strada Principală 340, Râmetea a fost construită în 1990.
Câte etaje are clădirea de la Strada Principală 340, Râmetea?
Clădirea de la Strada Principală 340, Râmetea are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Principală 340, Râmetea?
Numărul cadastral este 74446-C3. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada Principală 340, Râmetea? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/87f2c128-87b5-4e61-903c-4e4e9258d790" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/87f2c128-87b5-4e61-903c-4e4e9258d790", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/87f2c128-87b5-4e61-903c-4e4e9258d790",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()