Strada Principală 198, Bucin
Servicii publice · Bucin · jud. Harghita
- Nr. cadastral60370-C1
- IDe6d9f264
- Actualizat
Rezumat
Servicii publice de la Strada Principală 198, Bucin, județul Harghita. Construită în 2022, are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 60370-C1.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- necunoscut
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- nu
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada Principală
- Număr
- 198
- Localitate
- Bucin
- Județ
- Harghita
- Cod poștal
- necunoscut
- Coordonate (lat, lon)
- 46.62167, 25.25316
- Clădiri pe stradă
- 414
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 2 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 51 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 138 | |
| 1946–1960 | 221 | |
| 1961–1970 | 176 | |
| 1971–1980 | 232 | |
| 1981–1990 | 136 | |
| 1991–2000 | 248 | |
| 2001–2010 | 64 | |
| 2011 și după | 254 (această clădire) |
Mai nouă decât 83 %.
| 1 nivel | 1.746 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 826 | |
| 3 niveluri | 165 | |
| 4 niveluri | 12 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 64 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada Principală
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Principală 190, Bucin 2019 · 2 etaje | 2019 | 2 etaje |
| Strada Principală 180/A, Bucin 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Principală 178/A, Bucin 2016 · 2 etaje | 2016 | 2 etaje |
| Strada Principală 124, Bucin 1996 · 2 etaje | 1996 | 2 etaje |
| Strada Principală 114, Bucin 1999 · 2 etaje | 1999 | 2 etaje |
| Strada Principală 114A, Bucin 1999 · 2 etaje | 1999 | 2 etaje |
| Strada Principală 112, Bucin 1995 · 2 etaje | 1995 | 2 etaje |
| Strada Principală 112/B, Bucin 2000 · 3 etaje | 2000 | 3 etaje |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Strada Principală 198, Bucin?
Clădirea de la Strada Principală 198, Bucin a fost construită în 2022.
Câte etaje are clădirea de la Strada Principală 198, Bucin?
Clădirea de la Strada Principală 198, Bucin are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Principală 198, Bucin?
Numărul cadastral este 60370-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada Principală 198, Bucin? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6d9f264-cc80-4674-a6f8-a344b945a7ec" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6d9f264-cc80-4674-a6f8-a344b945a7ec", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/e6d9f264-cc80-4674-a6f8-a344b945a7ec",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()