Strada 317 30, Pecica
Locuință individuală · Pecica · jud. Arad
- Nr. cadastral309049-C3
- ID01dfd64d
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Strada 317 30, Pecica, județul Arad. Construită în 2022, are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 309049-C3. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,20 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- nu
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada 317
- Număr
- 30
- Localitate
- Pecica
- Județ
- Arad
- Cod poștal
- 317235
- Coordonate (lat, lon)
- 46.16102, 21.08936
- Clădiri pe stradă
- 43
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 0 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 75 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 130 | |
| 1946–1960 | 98 | |
| 1961–1970 | 49 | |
| 1971–1980 | 88 | |
| 1981–1990 | 65 | |
| 1991–2000 | 106 | |
| 2001–2010 | 45 | |
| 2011 și după | 219 (această clădire) |
Mai nouă decât 75 %.
| 1 nivel | 1.791 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 266 (această clădire) | |
| 3 niveluri | 41 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 3 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
85 % au mai puține etaje, 13 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada 317
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada 317 29, Pecica 1900 · 1 etaj | 1900 | 1 etaj |
| Strada 317 28, Pecica 1980 · 1 etaj | 1980 | 1 etaj |
| Strada 317 27, Pecica 1910 · 1 etaj | 1910 | 1 etaj |
| Strada 317 26, Pecica 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada 317 23, Pecica 1940 · 1 etaj | 1940 | 1 etaj |
| Strada 317 10, Pecica 1950 · 1 etaj | 1950 | 1 etaj |
| Strada 317 10A, Pecica 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada 317 51, Pecica 2021 · 2 etaje | 2021 | 2 etaje |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| 322 6, Pecica 1969 | 1969 | necunoscut | 12 m |
| 316 10, Pecica 1925 · 1 etaj | 1925 | 1 etaj | 23 m |
| Strada 316 10, Pecica 1925 · 1 etaj | 1925 | 1 etaj | 46 m |
| Strada 316 8, Pecica 1995 · 1 etaj | 1995 | 1 etaj | 57 m |
| Strada 316 2A, Pecica 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 121 m |
| Strada 323 4B, Pecica 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 172 m |
| Strada 320 34, Pecica 1920 · 1 etaj | 1920 | 1 etaj | 176 m |
| Strada 315 51, Pecica 1940 · 1 etaj | 1940 | 1 etaj | 189 m |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Strada 317 30, Pecica?
Clădirea de la Strada 317 30, Pecica a fost construită în 2022.
Câte etaje are clădirea de la Strada 317 30, Pecica?
Clădirea de la Strada 317 30, Pecica are 2 etaje deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada 317 30, Pecica?
Numărul cadastral este 309049-C3. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Strada 317 30, Pecica?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada 317 30, Pecica? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/01dfd64d-06f6-4ea8-b6a1-6665f9e40691" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/01dfd64d-06f6-4ea8-b6a1-6665f9e40691", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/01dfd64d-06f6-4ea8-b6a1-6665f9e40691",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()