Sari la conținut
Autentificare

Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu

Locuință individuală · Ciupa-Mănciulescu · jud. Argeș

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu, județul Argeș. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 107 m² la sol, suprafața desfășurată este de 107 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 84525-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
107
Înălțime (m)
~3,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
107
Număr cadastral
84525-C1
ID clădire
5af47264-8a68-453d-8ff8-27fbdbbbaeaf
Actualizat
27 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
107
Înălțime (m)
~3,0
Volum (m³)
~321
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Drumul 702A evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Drumul 702A
Număr
25
Localitate
Ciupa-Mănciulescu
Județ
Argeș
Cod poștal
117611
Coordonate (lat, lon)
44.70250, 25.15942
Clădiri pe stradă
62

Clădirile din Pătuleni: statistici

Comparații

Etaje în Pătuleni1.102 clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Pătuleni
1 nivel
976 (această clădire)
2 niveluri
113
3 niveluri
12
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 89 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Drumul 702A

Adresă Construită Etaje
Drumul 702A 24, Ciupa-Mănciulescu 2023 2 etaje
Drumul 702A 23, Ciupa-Mănciulescu 1987 1 etaj
Drumul 702A 22, Ciupa-Mănciulescu 1968 1 etaj
Drumul 702A 20, Ciupa-Mănciulescu 1933 1 etaj
Drumul 702A 31, Ciupa-Mănciulescu 1995 1 etaj
Drumul 702A 9, Ciupa-Mănciulescu 1997 2 etaje
Drumul 702A 8, Ciupa-Mănciulescu 1966 1 etaj
Drumul 702A 7, Ciupa-Mănciulescu 1934 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
nr. 118, Ciupa-Mănciulescu necunoscut 1 etaj 219 m
nr. 87, Ciupa-Mănciulescu necunoscut 1 etaj 219 m
Drumul 96 86, Ciupa-Mănciulescu 1998 2 etaje 236 m
nr. 45, Ciupa-Mănciulescu 1936 1 etaj 264 m
Drumul 96 49, Ciupa-Mănciulescu necunoscut 1 etaj 316 m
Drumul 96 52, Ciupa-Mănciulescu necunoscut 1 etaj 376 m
Drumul 96 53, Ciupa-Mănciulescu 1954 1 etaj 395 m
nr. 100, Ciupa-Mănciulescu 1968 1 etaj 414 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu?

Clădirea de la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu?

Numărul cadastral este 84525-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Drumul 702A 25, Ciupa-Mănciulescu? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/5af47264-8a68-453d-8ff8-27fbdbbbaeaf" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Drumul 702A 25, în câteva secunde