Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă
Locuință individuală · Ohaba Lungă · jud. Timiș
Rezumat
Locuință individuală de la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă, județul Timiș. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 106 m² la sol, suprafața desfășurată este de 106 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 400406-C2. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- 106
- Înălțime (m)
- ~3,0
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 106
- Număr cadastral
- 400406-C2
- ID clădire
- 3df5c4d9-0d34-d3a8-b2b2-8d7123ed1eca
- Actualizat
- 17 octombrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 106
- Înălțime (m)
- ~3,0
- Volum (m³)
- ~317
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,15 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Drumul Dj 609
- Număr
- 82
- Localitate
- Ohaba Lungă
- Județ
- Timiș
- Cod poștal
- 307300
- Coordonate (lat, lon)
- 45.90990, 21.98543
- Clădiri pe stradă
- 60
Comparații
| 1 nivel | 72 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 2 | |
| 3 niveluri | 0 | |
| 4 niveluri | 0 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 97 % la fel de multe.
Firme și panouri solare
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
Numele firmelor, verificarea panourilor solare pe imagini datate și exportul sunt în aplicație. Un cont nou deschide complet 5 clădiri gratuit, fără card.
În apropiere
Alte clădiri pe Drumul Dj 609
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Drumul Dj 609 81, Ohaba Lungă 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Drumul Dj 609 92, Ohaba Lungă 1974 · 1 etaj | 1974 | 1 etaj |
| Drumul Dj 609 53, Ohaba Lungă 2 etaje | necunoscut | 2 etaje |
| Drumul Dj 609 45, Ohaba Lungă 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Drumul Dj 609 41, Ohaba Lungă 1985 · 1 etaj | 1985 | 1 etaj |
| Drumul Dj 609 38, Ohaba Lungă 2011 · 1 etaj | 2011 | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Drumul De 145 114, Ohaba Lungă 1945 | 1945 | necunoscut | 342 m |
| nr. 114, Ohaba Lungă 1990 | 1990 | necunoscut | 362 m |
| Drumul De 145 115, Ohaba Lungă 2000 | 2000 | necunoscut | 382 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă?
Clădirea de la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă?
Numărul cadastral este 400406-C2. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Drumul Dj 609 82, Ohaba Lungă? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/3df5c4d9-0d34-d3a8-b2b2-8d7123ed1eca" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/3df5c4d9-0d34-d3a8-b2b2-8d7123ed1eca", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/3df5c4d9-0d34-d3a8-b2b2-8d7123ed1eca",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()