Strada Bisericii 65K, Barați
Locuință individuală · Barați · jud. Bacău
- Nr. cadastral61603-C1
- ID4b8b3c38
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Strada Bisericii 65K, Barați, județul Bacău. Construită în 2025, are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 61603-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,35 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- nu
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada Bisericii
- Număr
- 65K
- Localitate
- Barați
- Județ
- Bacău
- Cod poștal
- 607316
- Coordonate (lat, lon)
- 46.56673, 26.87513
- Clădiri pe stradă
- 199
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 2 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 10 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 29 | |
| 1946–1960 | 127 | |
| 1961–1970 | 138 | |
| 1971–1980 | 139 | |
| 1981–1990 | 87 | |
| 1991–2000 | 274 | |
| 2001–2010 | 163 | |
| 2011 și după | 809 (această clădire) |
Mai nouă decât 54 %.
| 1 nivel | 2.074 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 839 | |
| 3 niveluri | 157 | |
| 4 niveluri | 11 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 67 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada Bisericii
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Bisericii 65A, Barați 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Bisericii 65E, Barați 2004 · 1 etaj | 2004 | 1 etaj |
| Strada Bisericii 65F, Barați 2019 · 2 etaje | 2019 | 2 etaje |
| Strada Bisericii 65H, Barați 2023 · 3 etaje | 2023 | 3 etaje |
| Strada Bisericii 65J, Barați 2023 · 2 etaje | 2023 | 2 etaje |
| Strada Bisericii 65M, Barați 2026 · 2 etaje | 2026 | 2 etaje |
| Strada Bisericii 66, Barați 1996 · 1 etaj | 1996 | 1 etaj |
| Strada Bisericii 63, Barați 2009 · 2 etaje | 2009 | 2 etaje |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Strada Intre VII 2, Măgura 2025 · 2 etaje | 2025 | 2 etaje | 163 m |
| Strada Intre VII 75, Măgura 2005 · 3 etaje | 2005 | 3 etaje | 223 m |
| Strada Arcadie Septilici 5A, Barați 2019 · 1 etaj | 2019 | 1 etaj | 237 m |
| Între vii 24, Măgura 2001 · 3 etaje | 2001 | 3 etaje | 258 m |
| Colina Măgurii 3, Măgura 2011 · 2 etaje | 2011 | 2 etaje | 282 m |
| Strada Karo 4, Măgura 2004 · 3 etaje | 2004 | 3 etaje | 297 m |
| Strada Arcadie Septilici 7 B, Bacău 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 304 m |
| Strada Karo 2, Măgura 2012 · 2 etaje | 2012 | 2 etaje | 308 m |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Strada Bisericii 65K, Barați?
Clădirea de la Strada Bisericii 65K, Barați a fost construită în 2025.
Câte etaje are clădirea de la Strada Bisericii 65K, Barați?
Clădirea de la Strada Bisericii 65K, Barați are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Bisericii 65K, Barați?
Numărul cadastral este 61603-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Strada Bisericii 65K, Barați?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada Bisericii 65K, Barați? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4b8b3c38-2f1b-4d6d-96e1-2ab3c77c0da5" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/4b8b3c38-2f1b-4d6d-96e1-2ab3c77c0da5", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/4b8b3c38-2f1b-4d6d-96e1-2ab3c77c0da5",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()