Sari la conținut
Autentificare

Ds 642 122, Loloiasca

Locuință individuală · Loloiasca · jud. Prahova

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Ds 642 122, Loloiasca, județul Prahova. Are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 27331-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,40 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
27331-C1
ID clădire
1ba4f0dd-08a4-64f2-2d1b-e894844bcffd
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
2 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,40 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

25 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Ds 642 evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Ds 642
Număr
122
Localitate
Loloiasca
Județ
Prahova
Cod poștal
107616
Coordonate (lat, lon)
44.97265, 26.30043
Clădiri pe stradă
31

Clădirile din Magula: statistici

Comparații

Etaje în Magula3.082 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Magula
1 nivel
2.911 (această clădire)
2 niveluri
163
3 niveluri
7
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

0 % au mai puține etaje, 94 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Ds 642

Adresă Construită Etaje
Ds 642 121, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 123, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 120, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 124, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 119, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 125, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 126, Loloiasca necunoscut 1 etaj
Ds 642 127, Loloiasca necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Strada Nichita Stănescu 26, Loloiasca necunoscut 1 etaj 34 m
Strada Nichita Stănescu 24, Loloiasca necunoscut 2 etaje 45 m
Strada Nichita Stănescu 32, Loloiasca necunoscut 1 etaj 52 m
Strada Crăițelor 125A, Loloiasca necunoscut 1 etaj 64 m
Strada Ion Creangă 26, Loloiasca necunoscut 1 etaj 67 m
Ds 839 143, Loloiasca necunoscut 1 etaj 67 m
Ds 586 145, Loloiasca necunoscut 1 etaj 71 m
Strada Liviu Rebreanu 17, Loloiasca necunoscut 1 etaj 77 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la Ds 642 122, Loloiasca?

Clădirea de la Ds 642 122, Loloiasca are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Ds 642 122, Loloiasca?

Numărul cadastral este 27331-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Ds 642 122, Loloiasca?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,40 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Ds 642 122, Loloiasca? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/1ba4f0dd-08a4-64f2-2d1b-e894844bcffd" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Ds 642 122, în câteva secunde