Dj146 23, Tomșani
Locuință individuală · Tomșani · jud. Prahova
- Nr. cadastral28820-C1
- ID5c317c6a
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Dj146 23, Tomșani, județul Prahova. Are 2 etaje deasupra solului, ocupă 174 m² la sol, suprafața desfășurată este de 174 m². Numărul cadastral este 28820-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,40 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 2
- Suprafață la sol (m²)
- 174
- Înălțime (m)
- necunoscut
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 2
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 174
- Număr cadastral
- 28820-C1
- ID clădire
- 5c317c6a-e1fb-4b60-a6f2-05072eb7e766
- Actualizat
- 17 octombrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 174
- Înălțime (m)
- necunoscut
- Volum (m³)
- necunoscut
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,40 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Dj146
- Număr
- 23
- Localitate
- Tomșani
- Județ
- Prahova
- Cod poștal
- 107615
- Coordonate (lat, lon)
- 44.94278, 26.29158
- Clădiri pe stradă
- 38
Comparații
| 1 nivel | 2.912 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 162 (această clădire) | |
| 3 niveluri | 7 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
94 % au mai puține etaje, 5 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Dj146
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Dj146 21, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 20, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 20B, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 26, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 19A, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 18, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 17, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Dj146 13, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Strada Căpitanul Tomșa 58, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 11 m |
| Strada Căpitanul Tomșa 54, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 11 m |
| Strada Mihai Eminescu 49, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 20 m |
| Strada Căpitanul Tomșa 60, Tomșani 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 30 m |
| Strada Mihai Eminescu 51, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 34 m |
| Strada Mihai Eminescu 45, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 36 m |
| Strada Mihai Eminescu 43A, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 50 m |
| Ds 504 109, Tomșani 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 52 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Dj146 23, Tomșani?
Clădirea de la Dj146 23, Tomșani are 2 etaje deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Dj146 23, Tomșani?
Numărul cadastral este 28820-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Dj146 23, Tomșani?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,40 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Dj146 23, Tomșani? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c317c6a-e1fb-4b60-a6f2-05072eb7e766" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c317c6a-e1fb-4b60-a6f2-05072eb7e766", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/5c317c6a-e1fb-4b60-a6f2-05072eb7e766",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()