Odăi 78, Jilava
Locuință individuală · Jilava · jud. Ilfov
- Nr. cadastral59427-C1
- ID8bfb2ba6
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Odăi 78, Jilava, județul Ilfov. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 145 m² la sol, suprafața desfășurată este de 145 m². Numărul cadastral este 59427-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- 145
- Înălțime (m)
- necunoscut
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 145
- Număr cadastral
- 59427-C1
- ID clădire
- 8bfb2ba6-e4df-4891-9492-7f4faa8be1e5
- Actualizat
- 17 octombrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 145
- Înălțime (m)
- necunoscut
- Volum (m³)
- necunoscut
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Odăi
- Număr
- 78
- Localitate
- Jilava
- Județ
- Ilfov
- Cod poștal
- 077120
- Coordonate (lat, lon)
- 44.34109, 26.07420
- Clădiri pe stradă
- 204
Comparații
| 1 nivel | 1.746 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 495 | |
| 3 niveluri | 108 | |
| 4 niveluri | 27 | |
| 5 niveluri | 6 | |
| 6 niveluri | 2 | |
| 7 niveluri | 1 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 73 % la fel de multe.
Firme și panouri solare
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
Numele firmelor, verificarea panourilor solare pe imagini datate și exportul sunt în aplicație. Un cont nou deschide complet 5 clădiri gratuit, fără card.
În apropiere
Alte clădiri pe Odăi
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Odai 78, Jilava 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Odai 77, Jilava 1956 · 1 etaj | 1956 | 1 etaj |
| Odăi 79, Jilava 1980 · 1 etaj | 1980 | 1 etaj |
| Odăi 76, Jilava 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Odăi 80, Jilava 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Odăi 75, Jilava 2008 · 2 etaje | 2008 | 2 etaje |
| Odăi 75A, Jilava 1980 · 1 etaj | 1980 | 1 etaj |
| Odăi 75C, Jilava 1980 | 1980 | necunoscut |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Strada Morii 95E, Jilava 2021 · 2 etaje | 2021 | 2 etaje | 188 m |
| Morii 87C, Jilava 2019 · 4 etaje | 2019 | 4 etaje | 212 m |
| Morii 87 Bis, Jilava 2009 · 4 etaje | 2009 | 4 etaje | 223 m |
| Strada Morii 95B, Jilava 2015 · 1 etaj | 2015 | 1 etaj | 251 m |
| Morii 85A, Jilava 2009 · 2 etaje | 2009 | 2 etaje | 275 m |
| Morii 109, Jilava 2019 · 3 etaje | 2019 | 3 etaje | 280 m |
| Strada Morii 113, Jilava 2001 · 2 etaje | 2001 | 2 etaje | 290 m |
| Strada Morii 96A, Jilava 2019 · 2 etaje | 2019 | 2 etaje | 344 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Odăi 78, Jilava?
Clădirea de la Odăi 78, Jilava are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Odăi 78, Jilava?
Numărul cadastral este 59427-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Odăi 78, Jilava?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Odăi 78, Jilava? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/8bfb2ba6-e4df-4891-9492-7f4faa8be1e5" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/8bfb2ba6-e4df-4891-9492-7f4faa8be1e5", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/8bfb2ba6-e4df-4891-9492-7f4faa8be1e5",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()