Viilor 2A, Copaciu
Locuință individuală · Copaciu · jud. Giurgiu
- Nr. cadastral46790-C1
- ID4bb7da0b
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Viilor 2A, Copaciu, județul Giurgiu. Are 1 etaj deasupra solului. Numărul cadastral este 46790-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,25 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Viilor
- Număr
- 2A
- Localitate
- Copaciu
- Județ
- Giurgiu
- Cod poștal
- 087096
- Coordonate (lat, lon)
- 44.18560, 25.76157
- Clădiri pe stradă
- 20
Comparații
| 1 nivel | 5.261 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 112 | |
| 3 niveluri | 17 | |
| 4 niveluri | 0 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
0 % au mai puține etaje, 98 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Viilor
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Viilor 1B, Copaciu 1999 · 1 etaj | 1999 | 1 etaj |
| Viilor 3, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Viilor 4, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Viilor 5, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Intrarea Cotmeni 12, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 27 m |
| Intrarea Cotmeni 10, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 51 m |
| nr. 21, Copaciu 1960 · 1 etaj | 1960 | 1 etaj | 54 m |
| Intrarea Cotmeni 17, Copaciu 2013 · 1 etaj | 2013 | 1 etaj | 79 m |
| Intrarea Cotmeni 8, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 79 m |
| Intrarea Cotmeni 15, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 99 m |
| Intrarea Cotmeni 9, Copaciu 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 108 m |
| Intrarea Cotmeni 7, Copaciu 1954 · 1 etaj | 1954 | 1 etaj | 116 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Viilor 2A, Copaciu?
Clădirea de la Viilor 2A, Copaciu are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Viilor 2A, Copaciu?
Numărul cadastral este 46790-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Viilor 2A, Copaciu?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,25 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Viilor 2A, Copaciu? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/4bb7da0b-e008-4718-b5b8-97846d43035f" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/4bb7da0b-e008-4718-b5b8-97846d43035f", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/4bb7da0b-e008-4718-b5b8-97846d43035f",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()