Prislop 14, Plutonița
Locuință individuală · Plutonița · jud. Suceava
- Nr. cadastral36597-C1
- IDb164aace
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Prislop 14, Plutonița, județul Suceava. Are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 36597-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 2
- Suprafață la sol (m²)
- în raport
- Înălțime (m)
- necunoscut
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- în raport
- Înălțime (m)
- necunoscut
- Volum (m³)
- necunoscut
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,15 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Prislop
- Număr
- 14
- Localitate
- Plutonița
- Județ
- Suceava
- Cod poștal
- 727248
- Coordonate (lat, lon)
- 47.47873, 25.79393
- Clădiri pe stradă
- 25
Comparații
| 1 nivel | 1.224 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 540 (această clădire) | |
| 3 niveluri | 43 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 3 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
67 % au mai puține etaje, 30 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul complet
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul complet al acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Prislop
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Prislop 13, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje |
| Prislop 10, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje |
| Prislop 8, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje |
| Prislop 6, Plutonița 1970 · 1 etaj | 1970 | 1 etaj |
| Prislop 4, Plutonița 1975 · 1 etaj | 1975 | 1 etaj |
| Strada Prislop, Plutonița 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Prislop 34, Plutonița 1954 · 1 etaj | 1954 | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Brusturoasa 10, Plutonița 1940 · 1 etaj | 1940 | 1 etaj | 153 m |
| Brusturoasa 20, Plutonița 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 174 m |
| Brusturoasa 16, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 183 m |
| Brusturoasa 14, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 184 m |
| Brusturoasa 6, Plutonița 1991 · 2 etaje | 1991 | 2 etaje | 191 m |
| Brusturoasa 2, Plutonița 2 etaje | necunoscut | 2 etaje | 192 m |
| Brusturoasa 8, Plutonița 2000 · 2 etaje | 2000 | 2 etaje | 192 m |
| Braniște 97, Plutonița 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 197 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Prislop 14, Plutonița?
Clădirea de la Prislop 14, Plutonița are 2 etaje deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Prislop 14, Plutonița?
Numărul cadastral este 36597-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Prislop 14, Plutonița?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,15 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Prislop 14, Plutonița? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/b164aace-1dd3-4e2a-8a7d-5579541702fb" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/b164aace-1dd3-4e2a-8a7d-5579541702fb", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/b164aace-1dd3-4e2a-8a7d-5579541702fb",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()