Sari la conținut
Autentificare

Strada Orizontului 3, Dobroești

Locuință individuală · Dobroești · jud. Ilfov

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Orizontului 3, Dobroești, județul Ilfov. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 66 m² la sol, suprafața desfășurată este de 65 m². Înălțimea estimată este de ~7,0 m. Numărul cadastral este 68564-C2. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g.

Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
66
Înălțime (m)
~7,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
necunoscut
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
65
Număr cadastral
68564-C2
ID clădire
2d813b7d-d048-4ab9-b241-ce7cd0c5bcc8
Actualizat
17 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
66
Înălțime (m)
~7,0
Volum (m³)
~460
Forma acoperișului
necunoscut
2 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,30 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
necunoscut
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

25 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Orizontului evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Orizontului
Număr
3
Localitate
Dobroești
Județ
Ilfov
Cod poștal
077085
Coordonate (lat, lon)
44.45150, 26.18616
Clădiri pe stradă
27

Clădirile din Dobroești: statistici

Comparații

Etaje în Dobroești4.289 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Dobroești
1 nivel
1.932 (această clădire)
2 niveluri
1.389
3 niveluri
614
4 niveluri
169
5 niveluri
109
6 niveluri
47
7 niveluri
13
8 niveluri
8
9 niveluri
3
10 sau mai multe niveluri
5

0 % au mai puține etaje, 45 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Orizontului

Adresă Construită Etaje
Strada Orizontului 3, Dobroești necunoscut 2 etaje
Orizontului 3, Dobroești necunoscut 1 etaj
Strada Orizontului 1, Dobroești necunoscut 2 etaje
Orizontului 5, Dobroești necunoscut 1 etaj
Strada Orizontului 5A, Dobroești 2021 2 etaje
Strada Orizontului 7, Dobroești necunoscut 1 etaj
Orizontului 9, Dobroești necunoscut 2 etaje
Strada Orizontului 9, Dobroești necunoscut 1 etaj

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Bulevardul Pr. Dr. Univ. Victor Dumitrescu 60, Dobroești necunoscut 2 etaje 1 m
Strada 22 Decembrie 1989 20, Dobroești 2015 3 etaje 10 m
Bulevardul Pr. Dr. Univ. Victor Dumitrescu 64, Dobroești necunoscut 2 etaje 14 m
Strada 1 Decembrie 1989 20, Dobroești 1971 1 etaj 17 m
Bulevardul Pr. Dr. Univ. Victor Dumitrescu 58, Dobroești necunoscut 3 etaje 18 m
Bulevardul Pr. Dr. Univ. Victor Dumitrescu 62, Dobroești necunoscut 1 etaj 18 m
Bulevardul Victor Dumitrescu 64, Dobroești necunoscut 1 etaj 26 m
Strada Horia 7, Dobroești necunoscut 1 etaj 38 m

Întrebări

Câte etaje are clădirea de la Strada Orizontului 3, Dobroești?

Clădirea de la Strada Orizontului 3, Dobroești are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Orizontului 3, Dobroești?

Numărul cadastral este 68564-C2. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Strada Orizontului 3, Dobroești?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,30 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Orizontului 3, Dobroești? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/2d813b7d-d048-4ab9-b241-ce7cd0c5bcc8" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Orizontului 3, în câteva secunde