Principală 179, Bistra Mureșului
Locuință individuală · Bistra Mureșului
- Nr. cadastral52830-C1
- ID275a1662
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Principală 179, Bistra Mureșului, județul Mureș. Construită în 2000, are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 52830-C1.
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
Formă și acoperiș
Riscuri
- Zonă seismică
- necunoscut
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- nu
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Principală
- Număr
- 179
- Localitate
- Bistra Mureșului
- Județ
- Mureș
- Cod poștal
- 547206
- Coordonate (lat, lon)
- 47.00204, 24.87989
- Clădiri pe stradă
- 781
Comparații
- Vârsta, față de stradă
- mai veche decât 12 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 7 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 44 | |
| 1946–1960 | 93 | |
| 1961–1970 | 167 | |
| 1971–1980 | 205 | |
| 1981–1990 | 166 | |
| 1991–2000 | 281 (această clădire) | |
| 2001–2010 | 85 | |
| 2011 și după | 117 |
Mai veche decât 17 % dintre ele, mai nouă decât 59 %.
| 1 nivel | 1.292 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 347 (această clădire) | |
| 3 niveluri | 56 | |
| 4 niveluri | 3 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
76 % au mai puține etaje, 20 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Principală
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Principală 178, Bistra Mureșului 2023 · 2 etaje | 2023 | 2 etaje |
| Principală 180, Bistra Mureșului 1993 · 2 etaje | 1993 | 2 etaje |
| Principală 181, Bistra Mureșului 1973 · 1 etaj | 1973 | 1 etaj |
| Principală 176, Bistra Mureșului 1958 · 1 etaj | 1958 | 1 etaj |
| Principală 182, Bistra Mureșului 1994 · 2 etaje | 1994 | 2 etaje |
| Principală 183, Bistra Mureșului 1994 · 2 etaje | 1994 | 2 etaje |
| Principală 184, Bistra Mureșului 1993 · 2 etaje | 1993 | 2 etaje |
| Strada Principală 185, Bistra Mureșului 2000 · 2 etaje | 2000 | 2 etaje |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| nr. 196K, Bistra Mureșului 1999 · 1 etaj | 1999 | 1 etaj | 1 m |
| nr. 196/P, Bistra Mureșului 1999 · 2 etaje | 1999 | 2 etaje | 44 m |
| nr. 196 L, Bistra Mureșului 1996 · 2 etaje | 1996 | 2 etaje | 48 m |
| nr. 196 H, Bistra Mureșului 1994 · 1 etaj | 1994 | 1 etaj | 57 m |
| nr. 196/R, Bistra Mureșului 1992 · 2 etaje | 1992 | 2 etaje | 79 m |
| nr. 196/E, Bistra Mureșului 1995 · 1 etaj | 1995 | 1 etaj | 82 m |
| nr. 196/F, Bistra Mureșului 1994 · 1 etaj | 1994 | 1 etaj | 96 m |
| nr. 196/G, Bistra Mureșului 1994 · 1 etaj | 1994 | 1 etaj | 125 m |
Întrebări
Când a fost construită clădirea de la Principală 179, Bistra Mureșului?
Clădirea de la Principală 179, Bistra Mureșului a fost construită în 2000.
Câte etaje are clădirea de la Principală 179, Bistra Mureșului?
Clădirea de la Principală 179, Bistra Mureșului are 2 etaje deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Principală 179, Bistra Mureșului?
Numărul cadastral este 52830-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Principală 179, Bistra Mureșului? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/275a1662-4715-e050-00a6-e45a81e54484" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/275a1662-4715-e050-00a6-e45a81e54484", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/275a1662-4715-e050-00a6-e45a81e54484",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()