Sari la conținut
Autentificare

Strada Veche 209b-209c, Rusenii Vechi

Locuință individuală · Rusenii Vechi · jud. Iași

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Veche 209b-209c, Rusenii Vechi, județul Iași. Construită în 2022, are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 68629-C1.

Anul construcției
2022
Etaje
2
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
2022
Etaje
2
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
68629-C1
ID clădire
e19a7e64-00a6-4d22-9909-dd5a00ff1139
Actualizat
15 octombrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
necunoscut
Construită înainte de normativul seismic din 1978
nu
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Veche evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Veche
Număr
209B-209C
Localitate
Rusenii Vechi
Județ
Iași
Cod poștal
necunoscut
Coordonate (lat, lon)
47.16829, 27.68816
Clădiri pe stradă
126

Clădirile din Dancu: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 27 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Dancu2.040 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Dancu
înainte de 1920
14
1920–1945
37
1946–1960
163
1961–1970
157
1971–1980
99
1981–1990
53
1991–2000
136
2001–2010
160
2011 și după
1.221 (această clădire)

Mai nouă decât 40 %.

Etaje în Dancu2.642 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Dancu
1 nivel
1.852
2 niveluri
665 (această clădire)
3 niveluri
111
4 niveluri
9
5 niveluri
5
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

70 % au mai puține etaje, 25 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Veche

Adresă Construită Etaje
Strada Veche 209b-209c, Rusenii Vechi 2022 2 etaje
Strada Veche 209H, Rusenii Vechi 2024 2 etaje
Strada Veche 209J, Rusenii Vechi 2024 2 etaje
Strada Veche 209K, Rusenii Vechi 2024 2 etaje
Strada Veche 209L, Rusenii Vechi 2025 2 etaje
Strada Veche 209M, Rusenii Vechi 2025 2 etaje
Strada Veche 177, Rusenii Vechi 1968 1 etaj
Strada Veche 171 A, Rusenii Vechi 2015 2 etaje

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Strada Principala 134, Holboca necunoscut 1 etaj 40 m
Strada Principala 207, Rusenii Vechi 2012 2 etaje 63 m
Strada Principala 206, Rusenii Vechi 2020 1 etaj 69 m
Strada Principală 211C, Holboca 2024 1 etaj 71 m
Strada Principală 211B, Holboca 2023 2 etaje 81 m
Strada Principala 206A, Rusenii Vechi 2020 1 etaj 85 m
Strada Principala 132B, Rusenii Vechi 2023 2 etaje 87 m
Strada Principala 132C, Holboca 2018 1 etaj 87 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi?

Clădirea de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi a fost construită în 2022.

Câte etaje are clădirea de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi?

Clădirea de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi are 2 etaje deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi?

Numărul cadastral este 68629-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Veche 209B-209C, Rusenii Vechi? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/e19a7e64-00a6-4d22-9909-dd5a00ff1139" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Veche 209B-209C, în câteva secunde