Sari la conținut
Autentificare Creează cont

Strada Mălinului 41, Coaș

Locuință individuală · Coaș · jud. Maramureș

Deschide clădirea gratuit 5 clădiri gratuit cu un cont nou, fără card

Rezumat

Locuință individuală de la Strada Mălinului 41, Coaș, județul Maramureș. Construită în 1957, are 1 etaj deasupra solului, ocupă 93 m² la sol, suprafața desfășurată este de 93 m². Înălțimea estimată este de ~3,0 m. Numărul cadastral este 51617-C1.

Anul construcției
1957
Etaje
1
Suprafață la sol (m²)
93
Înălțime (m)
~3,0

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
1957
Etaje
1
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
93
Număr cadastral
51617-C1
ID clădire
41bac812-b84a-4740-ade2-043e42e76fc4
Actualizat
28 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
93
Înălțime (m)
~3,0
Volum (m³)
~279
Forma acoperișului
necunoscut
5 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
necunoscut
Construită înainte de normativul seismic din 1978
da
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Strada Mălinului evidențiată această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Strada Mălinului
Număr
41
Localitate
Coaș
Județ
Maramureș
Cod poștal
437282
Coordonate (lat, lon)
47.53503, 23.58431
Clădiri pe stradă
79

Clădirile din Coaș: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 93 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Coaș682 de clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Coaș
înainte de 1920
1
1920–1945
5
1946–1960
85 (această clădire)
1961–1970
115
1971–1980
114
1981–1990
107
1991–2000
134
2001–2010
18
2011 și după
103

Mai veche decât 87 % dintre ele, mai nouă decât 0,9 %.

Etaje în Coaș775 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Coaș
1 nivel
538 (această clădire)
2 niveluri
203
3 niveluri
33
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

0 % au mai puține etaje, 69 % la fel de multe.

Firme și panouri solare

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă

Numele firmelor, verificarea panourilor solare pe imagini datate și exportul sunt în aplicație. Un cont nou deschide complet 5 clădiri gratuit, fără card.

În apropiere

Alte clădiri pe Strada Mălinului

Adresă Construită Etaje
Strada Mălinului 39, Coaș 2015 2 etaje
Strada Mălinului 43, Coaș 1982 3 etaje
Strada Mălinului 38, Coaș 1996 2 etaje
Strada Mălinului 45, Coaș 1981 2 etaje
Strada Mălinului 36, Coaș 1989 2 etaje
Strada Mălinului 46, Coaș 1967 2 etaje
Strada Mălinului 35, Coaș 1987 3 etaje
Strada Mălinului 47, Coaș 2000 2 etaje

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
nr. 80, Coaș 1987 2 etaje 64 m
Strada Arinilor 10, Coaș 2018 2 etaje 140 m
Strada Malinulu 31, Coaș necunoscut 2 etaje 144 m
Strada Stupilor 3, Coaș 2009 2 etaje 151 m
Strada Valea Caselor 5, Coaș 1965 1 etaj 190 m
Strada 1 Mai 17, Coaș 1959 1 etaj 243 m
Strada 1 Mai 19A, Coaș 2024 1 etaj 244 m
nr. 92, Coaș 1963 1 etaj 246 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Strada Mălinului 41, Coaș?

Clădirea de la Strada Mălinului 41, Coaș a fost construită în 1957.

Câte etaje are clădirea de la Strada Mălinului 41, Coaș?

Clădirea de la Strada Mălinului 41, Coaș are 1 etaj deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Mălinului 41, Coaș?

Numărul cadastral este 51617-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Strada Mălinului 41, Coaș? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/41bac812-b84a-4740-ade2-043e42e76fc4" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 4,99 EURFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Strada Mălinului 41, în câteva secunde