Sari la conținut
Autentificare

Cercelușilor 96, Tătărani

Locuință individuală · Tătărani · jud. Prahova

PDF imediat · fără cont

Rezumat

Locuință individuală de la Cercelușilor 96, Tătărani, județul Prahova. Construită în 2002, are 2 etaje deasupra solului. Numărul cadastral este 28461-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g.

Anul construcției
2002
Etaje
2
Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport

~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii

Clădirea

Utilizare
Locuință individuală
Anul construcției
2002
Etaje
2
Locuințe
necunoscut
Suprafață desfășurată (m²)
în raport
Număr cadastral
28461-C1
ID clădire
6dd45db6-4e53-4eec-8f31-822d9a01a0b9
Actualizat
28 septembrie 2026

Formă și acoperiș

Suprafață la sol (m²)
în raport
Înălțime (m)
în raport
Volum (m³)
în raport
Forma acoperișului
necunoscut
10 mN
Contur · văzut de sus, nordul în sus

Riscuri

Zonă seismică
ag = 0,35 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
Construită înainte de normativul seismic din 1978
nu
Clasa de risc seismic
Negăsită pe lista PNCCRS
Zonă inundabilă
necunoscut

Localizare

50 mN
Clădirea și vecinii ei · văzută de sus, nordul în sus · Cercelușilor evidențiată · © OpenStreetMap această clădire pe aceeași stradă alte clădiri
Stradă
Cercelușilor
Număr
96
Localitate
Tătărani
Județ
Prahova
Cod poștal
107059
Coordonate (lat, lon)
44.88422, 26.03348
Clădiri pe stradă
77

Clădirile din Bărcănești: statistici

Comparații

Vârsta, față de stradă
mai veche decât 10 % dintre clădirile de pe stradă cu anul cunoscut
Ani de construcție în Bărcănești603 clădiri cu valoarea cunoscută
Ani de construcție în Bărcănești
înainte de 1920
5
1920–1945
30
1946–1960
117
1961–1970
109
1971–1980
78
1981–1990
23
1991–2000
54
2001–2010
42 (această clădire)
2011 și după
145

Mai veche decât 24 % dintre ele, mai nouă decât 69 %.

Etaje în Bărcănești1.458 de clădiri cu valoarea cunoscută
Etaje în Bărcănești
1 nivel
1.093
2 niveluri
326 (această clădire)
3 niveluri
33
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

75 % au mai puține etaje, 22 % la fel de multe.

Ce adaugă raportul

Firme cu sediul la această adresă
niciuna găsită
Verificare panouri solare
neverificat încă
Plan și fațade la scară
în raport

Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.

Intră în cont

În apropiere

Alte clădiri pe Cercelușilor

Adresă Construită Etaje
Cercelușilor 80, Tătărani necunoscut 1 etaj
Cercelușilor 68, Tătărani 1976 1 etaj
Cercelușilor 66, Tătărani necunoscut 2 etaje
Strada Cercelusilor 66, Tătărani necunoscut 1 etaj
Cercelușilor 60, Tătărani necunoscut 2 etaje
Cercelușilor 40, Tătărani necunoscut 1 etaj
Cercelușilor 34, Tătărani 1968 1 etaj
Cercelușilor 28, Tătărani necunoscut 2 etaje

Clădiri în apropiere

Adresă Construită Etaje Distanță
Cercelusilor 67, Bărcănești necunoscut 1 etaj 50 m
Cercelusilor 65, Bărcănești necunoscut 1 etaj 69 m
Cercelusilor 53, Bărcănești 1968 1 etaj 142 m
Cercelusilor 45, Bărcănești necunoscut 3 etaje 232 m
Strada Gherghinelor 5, Bărcănești 1970 1 etaj 273 m
Strada Gherghinelor 3, Bărcănești 1999 1 etaj 300 m
nr. 609, Bărcănești 1973 1 etaj 304 m
nr. 614, Bărcănești necunoscut 1 etaj 319 m

Întrebări

Când a fost construită clădirea de la Cercelușilor 96, Tătărani?

Clădirea de la Cercelușilor 96, Tătărani a fost construită în 2002.

Câte etaje are clădirea de la Cercelușilor 96, Tătărani?

Clădirea de la Cercelușilor 96, Tătărani are 2 etaje deasupra solului.

Care este numărul cadastral al clădirii de la Cercelușilor 96, Tătărani?

Numărul cadastral este 28461-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.

Care este riscul seismic la Cercelușilor 96, Tătărani?

Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,35 g (normativul P100-1/2013). Clădirea a fost construită după normativul seismic din 1978. Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.

Aceleași date, din asistentul AI sau din API

Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.

Asistent AI

Întreabă, de exemplu:
Ce știi despre clădirea de la Cercelușilor 96, Tătărani? Ce firme au sediul acolo?
Conectează ChatGPT sau Claude

API

Fișa acestei clădiri, ca JSON:

curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/6dd45db6-4e53-4eec-8f31-822d9a01a0b9" \
  -H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"
Raport · 24,99 RONFără cont · imediat
Exemplu

Raport exemplu · Kolbenova 1021/9, Praha

PDF-ul de 11 pagini pe care îl descarcă un cumpărător · Descarcă PDF-ul exemplu

Raport exemplu, pagina 1 din 11Raport exemplu, pagina 2 din 11Raport exemplu, pagina 3 din 11Raport exemplu, pagina 4 din 11Raport exemplu, pagina 5 din 11Raport exemplu, pagina 6 din 11Raport exemplu, pagina 7 din 11Raport exemplu, pagina 8 din 11Raport exemplu, pagina 9 din 11Raport exemplu, pagina 10 din 11Raport exemplu, pagina 11 din 11
Raportul pentru Cercelușilor 96, în câteva secunde