Strada Ion Baiesu 16, Dulcești
Locuință individuală · Dulcești · jud. Constanța
- Nr. cadastral115158-C1
- ID79b4eaf4
- Actualizat
Rezumat
Locuință individuală de la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești, județul Constanța. Are 1 etaj deasupra solului, ocupă 212 m² la sol, suprafața desfășurată este de 212 m². Înălțimea estimată este de ~2,5 m. Numărul cadastral este 115158-C1. Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g.
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Suprafață la sol (m²)
- 212
- Înălțime (m)
- ~2,5
~ estimare · „necunoscut”: nu apare în nicio înregistrare a clădirii
Clădirea
- Utilizare
- Locuință individuală
- Anul construcției
- necunoscut
- Etaje
- 1
- Locuințe
- necunoscut
- Suprafață desfășurată (m²)
- 212
- Număr cadastral
- 115158-C1
- ID clădire
- 79b4eaf4-e2d6-4474-988f-455fc3cdb04e
- Actualizat
- 25 septembrie 2026
Formă și acoperiș
- Suprafață la sol (m²)
- 212
- Înălțime (m)
- ~2,5
- Volum (m³)
- ~531
- Forma acoperișului
- necunoscut
Riscuri
- Zonă seismică
- ag = 0,20 g accelerația de proiectare a localității, P100-1/2013
- Construită înainte de normativul seismic din 1978
- necunoscut
- Clasa de risc seismic
- Negăsită pe lista PNCCRS
- Zonă inundabilă
- necunoscut
Localizare
- Stradă
- Strada Ion Baiesu
- Număr
- 16
- Localitate
- Dulcești
- Județ
- Constanța
- Cod poștal
- 907006
- Coordonate (lat, lon)
- 43.89923, 28.54138
- Clădiri pe stradă
- 53
Comparații
| 1 nivel | 4.189 (această clădire) | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 224 | |
| 3 niveluri | 23 | |
| 4 niveluri | 4 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 1 |
0 % au mai puține etaje, 94 % la fel de multe.
Ce adaugă raportul
- Firme cu sediul la această adresă
- niciuna găsită
- Verificare panouri solare
- neverificat încă
- Plan și fațade la scară
- în raport
Tot ce are lacăt este în raportul acestei clădiri: PDF imediat după plată, 24,99 RON, fără cont.
În apropiere
Alte clădiri pe Strada Ion Baiesu
| Adresă | Construită | Etaje |
|---|---|---|
| Strada Ion Baiesu 15, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 17, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 18, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 13, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 12, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 20, Dulcești 1959 · 1 etaj | 1959 | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 11, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
| Strada Ion Baiesu 11A, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj |
Clădiri în apropiere
| Adresă | Construită | Etaje | Distanță |
|---|---|---|---|
| Strada Emil Botta 11, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 14 m |
| Strada Emil Botta 11A, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 15 m |
| Strada Emil Botta 18, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 20 m |
| Strada Emil Botta 9B, Dulcești 2019 · 1 etaj | 2019 | 1 etaj | 32 m |
| Strada Emil Botta 16, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 35 m |
| Strada Emil Botta 9, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 64 m |
| Strada Emil Botta 13, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 65 m |
| Strada Emil Botta 14, Dulcești 1 etaj | necunoscut | 1 etaj | 65 m |
Întrebări
Câte etaje are clădirea de la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești?
Clădirea de la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești are 1 etaj deasupra solului.
Care este numărul cadastral al clădirii de la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești?
Numărul cadastral este 115158-C1. Înregistrarea oficială se deschide din tabelul „Clădirea”.
Care este riscul seismic la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești?
Localitatea are accelerația seismică de proiectare ag = 0,20 g (normativul P100-1/2013). Clasa de risc seismic o stabilește doar o expertiză tehnică.
Aceleași date, din asistentul AI sau din API
Conectează baseray la ChatGPT sau Claude și întreabă de această clădire sau de oricare alta din baseray, sau citește fișa ei din codul tău.
Asistent AI
Ce știi despre clădirea de la Strada Ion Baiesu 16, Dulcești? Ce firme au sediul acolo?
API
Fișa acestei clădiri, ca JSON:
curl "https://api.baseray.ai/v1/buildings/79b4eaf4-e2d6-4474-988f-455fc3cdb04e" \
-H "Authorization: Bearer $BASERAY_API_KEY"const response = await fetch("https://api.baseray.ai/v1/buildings/79b4eaf4-e2d6-4474-988f-455fc3cdb04e", {
headers: { Authorization: `Bearer ${process.env.BASERAY_API_KEY}` },
});
const building = await response.json();import os
import requests
response = requests.get(
"https://api.baseray.ai/v1/buildings/79b4eaf4-e2d6-4474-988f-455fc3cdb04e",
headers={"Authorization": f"Bearer {os.environ['BASERAY_API_KEY']}"},
timeout=30,
)
building = response.json()