Budovy postavené před rokem 1978 v obci Râmnicu Vâlcea
Rumunsko změnilo seismickou normu v roce 1978, po zemětřesení 4. března 1977. Kolik budov v obci Râmnicu Vâlcea je starších.
Râmnicu VâlceaVâlcea
- Budovy
- 22 477
- S adresou
- 12 174
- Se známým rokem
- 5 313
- Před rokem 1978
- 38 %
- Se 4 a více podlažími
- 930
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 4 091 645
- Registrované firmy
- 4 185
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 38 %
- Se známým rokem
- 5 313
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 62
- 1920–1945
- 267
- 1946–1960
- 676
- 1961–1970
- 612
- 1971–1980
- 499
- 1981–1990
- 227
- 1991–2000
- 710
- 2001–2010
- 711
- 2011 a později
- 1 549
38 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 38 %
- Se známým rokem
- 5 313
Kdy byly postaveny. 5 313 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 62 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 267 | |
| 1946–1960 | 676 | |
| 1961–1970 | 612 | |
| 1971–1980 | 499 | |
| 1981–1990 | 227 | |
| 1991–2000 | 710 | |
| 2001–2010 | 711 | |
| 2011 a později | 1 549 |
Kolik mají podlaží. 7 204 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 3 142 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 2 041 | |
| 3 podlaží | 1 091 | |
| 4 podlaží | 301 | |
| 5 podlaží | 338 | |
| 6 podlaží | 130 | |
| 7 podlaží | 51 | |
| 8 podlaží | 23 | |
| 9 podlaží | 21 | |
| 10 a více podlaží | 66 |
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.