Budovy v obci Umbrărești-Deal
5 724 budov v obci Umbrărești-Deal. 52 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 6
- 1920–1945
- 19
- 1946–1960
- 152
- 1961–1970
- 131
- 1971–1980
- 51
- 1981–1990
- 37
- 1991–2000
- 64
- 2001–2010
- 56
- 2011 a později
- 162
Umbrărești-DealGalați
- Budovy
- 5 724
- S adresou
- 2 238
- Se známým rokem
- 678
- Před rokem 1978
- 52 %
- Se 4 a více podlažími
- 1
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 039 439
- Registrované firmy
- 110
Aktualizováno9. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 1 434
- 2 podlaží
- 142
- 3 podlaží
- 9
- 4 podlaží
- 1
- 5 podlaží
- 0
- 6 podlaží
- 0
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 0
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 10
- S panely
- 10
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 678 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 6 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 19 | |
| 1946–1960 | 152 | |
| 1961–1970 | 131 | |
| 1971–1980 | 51 | |
| 1981–1990 | 37 | |
| 1991–2000 | 64 | |
| 2001–2010 | 56 | |
| 2011 a později | 162 |
Kolik mají podlaží. 1 586 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 1 434 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 142 | |
| 3 podlaží | 9 | |
| 4 podlaží | 1 | |
| 5 podlaží | 0 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | Alexandru Ioan Cuza 725, Umbrărești-Deal | 4 podlaží |
| 2 | Alexandru Ioan Cuza 714 A, Umbrărești-Deal | 3 podlaží |
| 3 | Alexandru Ioan Cuza 524, Umbrărești-Deal | 3 podlaží |
| 4 | Alexandru Ioan Cuza 808, Umbrărești-Deal | 3 podlaží |
| 5 | Strada Constantin Brancoveanu 8, Condrea | 3 podlaží |
Fotovoltaika na 10 střechách. Z 10 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 10
- S panely
- 10
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 039 439
52 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 52 %
- Se známým rokem
- 678
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 9. října 2026.