Budovy v obci Tăuții-Măgherăuș
7 881 budov v obci Tăuții-Măgherăuș. 29 % z budov se známým rokem je postaveno před rokem 1978.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
- před rokem 1920
- 23
- 1920–1945
- 59
- 1946–1960
- 179
- 1961–1970
- 218
- 1971–1980
- 231
- 1981–1990
- 134
- 1991–2000
- 172
- 2001–2010
- 172
- 2011 a později
- 977
Tăuții-MăgherăușMaramureș
- Budovy
- 7 881
- S adresou
- 4 315
- Se známým rokem
- 2 165
- Před rokem 1978
- 29 %
- Se 4 a více podlažími
- 26
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 006 487
- Registrované firmy
- 312
Aktualizováno12. října 2026
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
- 1 podlaží
- 1 442
- 2 podlaží
- 961
- 3 podlaží
- 159
- 4 podlaží
- 23
- 5 podlaží
- 3
- 6 podlaží
- 0
- 7 podlaží
- 0
- 8 podlaží
- 0
- 9 podlaží
- 0
- 10 a více podlaží
- 0
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 12
- S panely
- 12
- Podíl
- 100 %
Kdy byly postaveny. 2 165 budov se známým rokem výstavby, podle období.
Rok výstavbybudovy se známým rokem
| před rokem 1920 | 23 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 59 | |
| 1946–1960 | 179 | |
| 1961–1970 | 218 | |
| 1971–1980 | 231 | |
| 1981–1990 | 134 | |
| 1991–2000 | 172 | |
| 2001–2010 | 172 | |
| 2011 a později | 977 |
Kolik mají podlaží. 2 588 budov se známým počtem podlaží.
Podlažíbudovy se známým počtem podlaží
| 1 podlaží | 1 442 | |
|---|---|---|
| 2 podlaží | 961 | |
| 3 podlaží | 159 | |
| 4 podlaží | 23 | |
| 5 podlaží | 3 | |
| 6 podlaží | 0 | |
| 7 podlaží | 0 | |
| 8 podlaží | 0 | |
| 9 podlaží | 0 | |
| 10 a více podlaží | 0 |
Nejvyšší budovy. Každá má vlastní stránku s rokem výstavby a katastrem.
Nejvyšší 5
| Budova | Výška | |
|---|---|---|
| 1 | 66 22, Tăuții-Măgherăuș | 5 podlaží |
| 2 | Strada 3 27, Tăuții-Măgherăuș | 5 podlaží |
| 3 | Strada 3 25, Tăuții-Măgherăuș | 5 podlaží |
| 4 | Strada 66 10, Tăuții-Măgherăuș | 4 podlaží |
| 5 | 16 44, Tăuții-Măgherăuș | 4 podlaží |
Fotovoltaika na 12 střechách. Z 12 střech zkontrolovaných na leteckých snímcích.
Fotovoltaika
- Zkontrolované střechy
- 12
- S panely
- 12
- Podíl
- 100 %
Zastavěná plocha celkemSoučet půdorysů budov shora.
- Zastavěná plocha celkem (m²)
- 1 006 487
29 % postaveno před rokem 1978. Odhad expozice podle roku výstavby, ne oficiální klasifikace: třídu rizika stanoví jen technický posudek.
Postaveno před rokem 1978z budov se známým rokem
- Před rokem 1978
- 29 %
- Se známým rokem
- 2 165
Víc o obci. Stejná data z jiného úhlu.
Aktualizováno 12. října 2026.